Každý investor by si měl vrýt do paměti následujících pár grafů

13:12 | Ne Ro | Diskuze

Myslíte si, že akcie - a tím pádem i vaše investice - nemohou spadnout až na nulu? Především tedy pro vás je určena následující sada grafů.

Foto: wsilver

Charlie Bilello, šéf výzkumu společnosti Pension Partners, představil několik fantastických grafů, které by mohly přimět investory k patřičnému uvědomění, nehledě na to, s jakými otřepanými frázemi a zaručenými pravdami se během své poutě akciovým trhem mohli dosud střetnout.

Říká se, že jediný obrázek může vydat za tisíc slov. Trh totiž nemusí udělat nic a už vůbec nic z toho, co si myslíte, že by dělat měl. Trh nereaguje striktně tak, jak se chce. Naopak, zpravidla si trh dělá, co chce a činí tak tehdy, kdy se mu zachce. Tuto poučku by si měl každý investor velice dobře zapamatovat. Když už ne pro teď, tak alespoň pro příště. Stejně tak by si měl vrýt do paměti několik následujících grafů:

Pokud si myslíte, že cokoliv přeprodaného či na úrovni podpory následně poroste...

Zdroj: StockCharts.com

Líbil se vám článek?
+1 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.