Kariéra: hledáme

04.11.2015 15:23 | Redakce W4T | Diskuze

Novinář(ka)

Pracovní náplň

  • Investigativní žurnatistika

Požadavky

  • Perfektní znalost českého jazyka
  • Orientace v ekonomice, české politické scéně a českém právním prostředí
  • Perfektní komunikační znalosti
  • Profesionální vystupování

Co nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost osobní prezentace pro budoucí profesní potřeby
  • Odměna dohodou

Programátor(ka)

  • Programování v Nette

Požadavky

  • Perfektní znalost Nette

Co nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Práce z domnova

Pokud Vás naše nabídka oslovila nebo pokud si myslíte, že máte možnost nám nabídnout další služby, neváhejte a zašlete nám prosím svůj životipis na: info@w4t.cz