Jak získat bitcoiny zdarma

15:15 | Redakce W4T | Diskuze

Věděli jste, že existují možnosti jak se dostat k digitální měně bitcoin zadarmo? Bitcoin je pro mnoho z nás novým fenoménem, o kterém jsme toho mnoho slyšeli, ale málokdo s ním máme bezprostřední zkušenost, jistá opatrnost a nedůvěra je proto pochopitelná. Podobně je to s organickými potravinami. Ano, teoreticky chápeme možné přínosy, ale odrazují nás vysoké finanční náklady a riziko, že naletíme, protože s danou věcí koneckonců nemáme žádné zkušenosti. Pro tyhle případy jsou tu příležitosti, jak se dostat k bitcoinu zadarmo a bez rizika.

1. Blockchain Game

Poté, co ze scény zmizel zábavný Bitcoin Flapper, hra pro mobilní zařízení s operačním systémem Android, se na Google Play Store objevila celá řada důstojných nástupců. V principu můžeme tyto hry a stránky vysvětlit jako formu sdílení příjmů z reklamy. Výplata bitcoinů přitahuje velké množství uživatelů, kteří zajišťují návštěvnost ceněnou zadavateli reklamy, již jsou ochotni za ni zaplatit. Ve své podstatě se hry rozdělující bitcoin příliš neliší od takzvaných bitcoin kohoutků, tedy internetových stránek, které za splnění určitých úkolů, například za vyplnění captcha uživateli udělí malý zlomek bitcoinu. Stejně jako u dalších her „zdarma“ se musíte připravit na opravdu velké množství reklamy, které na Vás bude aplikace nemilosrdně chrlit. Mezi takovými tituly vyčnívá především Blockchain Game. Jakmile se zaregistrujete pomocí uvedení své e-mailové a bitcoinové adresy můžete začít hrát, přičemž své odměny ve formě bitcoinů se dočkáte jednou týdně. Hráč se postupně vypracovává na vyšší a vyšší úrovně slibující lákavější bitcoin odměnu. Podstatou hry je stavění pomyslného blockchainu, kdy na sebe umisťujete jednotlivé bloky.Ty se s každou další úrovní rychleji pohybují a ztěžují tak stavbu. Po každých deseti úrovních máte možnost nechat se vyplatit, nebo hrát dále. Pokud se hráči nepodaří blok umístit, má také možnost zhlédnout reklamu, načež mu hra dovolí dále pokračovat.

2. Bitcoin Popper

Další ze zábavných bitcoin her pro operační systém Android je Bitcoin Popper. Tato hra mnohem více připomíná princip výherního automatu a na rozdíl od Blockchain Game se můžete setkat i s nulovou výhrou. Hráče hledající čistě bitcoiny zdarma mohou odrazovat některé placené funkce jako například prodloužení doby jedné hry, ale na druhou stranu budou mnohem méně obtěžováni reklamou. Abyste ve hře uspěli, musíte získat minimálně tři hvězdy, přičemž s každou další se množství obdržených bitcoinů zvyšuje. Na první pohled se jedná o obtížnější kousek než Blockchain Game, ale Vaše snaha se po jisté době vyplatí. Po několika hrách Vás hra vyzve, abyste počkali několik minut předtím, než budete moci hrát znovu. Bitcoin Popper prozatím nemá příliš širokou uživatelskou základnu, je tedy možné, že po jejím rozšíření provozovatelé nabídnou větší a častější odměny. Nyní je to rozhodně jeden z těch zábavnějších způsobů, jak přijít k bitcoinům zadarmo.

3. Čtěte knihy

Následující stránka je jako stvořená pro knihomoly, tedy alespoň takové, kteří jsou schopni číst také v anglickém jazyce. Tak jako bitcoin kohoutek (faucet) i stránka PaidBooks.com rozdává svým uživatelům zlomky digitální měny za specifickou aktivitu, v tomto případě čtení klasických knih. Nejste tedy odkázáni jen na přeci jen poněkud hloupé a neustále se opakující vyplňování captcha nebo nesmyslné mačkání tlačítek na internetových stránkách, jen abyste vykázali potřebnou aktivitu. V případě PaidBooks.com jste placeni za čtení všech těch knih, které by se Vám ještě na střední škole hodily do čtenářského deníku. 

4. Roll and Ball

Tato hra je o dost přímočarejší než ty předcházející. Na výběr máte mezi 10 nebo 40 % z reklamy. Zatímco zisk 10 % z jedné reklamy získáte okamžitě, 40% zisk je odvozen z budoucích příjmů hry. Hra Roll and Ball samotná je poměrně jednoduchá, pomocí svého mobilního telefonu hýbete po virtuálním stole kuličkou do doby, než posbíráte všechny zobrazené mince. Nové úrovně přinášejí těžší obtížnost a staví mezi kuličku a mince nové překážky, na rozdíl od jiných her se zde však nesetkáme s časovým limitem. Po každé úrovni Vám hra přehraje videoreklamu. Odměny v bitcoinech jsou opravdu skrovné, ale pokud máte každý den v MHD dlouhou chvíli, stojí hra za vyzkoušení.

5. Hra v kostky

Některé z herních portálů Vám umožní hrát hru v kostky s volným, i když malým počátečním vkladem. Příkladem mohou být PrimeDice 999Dice. Ačkoli ne všechny hry jsou k dispozici, záleží na státě, odkud hrajete, vždy můžete vybrat své vyhrané peníze. S trochou štěstí a znalostí těch správných strategií je možné po čase proměnit prostředky, které Vám dá hra volně k dispozici, ve slušnou sumu. Možností je investovat do hry také bitcoiny získané v předešlých hrách nebo bitcoin kohoutku (faucet).

Bitcoin kohoutky s dobrou pověstí

V seznamu níže najdete renomované bitcoin kohoutky s dlouhou historií spolehlivé výplaty odměn. Zklamat by Vás neměl například Free Bitcoin,  a Moon Bitcoin. Další, i když možná ne tak spolehlivé najdete na stránce Land of Bitcoin.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Mastercard a Bank of New York Mellon chystají podporu kryptoměn

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS ke změně postoje k bitcoinu

Ilustrativní obrázek

Dominik Stroukal: Bitcoin si prožil zásadní rok

Ilustrativní obrázek

Článek BHS k raketovému růstu bitcoinu

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k neuvěřitelnému příběhu bitcoinuČti více
Ilustrativní obrázek

MONETA získala akreditaci k bankovní identitě

Ilustrativní obrázek

DAX roste v čele s automobilkami po doporučení pro Volkswagen a prvních výsledcích Stellantis

Ilustrativní obrázek

Asijské trhy v zeleném

Ilustrativní obrázek

Bezpečné routery Turris od CZ.NIC chtějí získat nové uživatele, s oslovením širší cílové skupiny jim pomůže FYI Prague

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k dopisu Warrena Buffetta

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza mírně v zelených číslech

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.