Binární opce: Izraelský parlament schválil zákaz obchodování s binárními opcemi

12:34 | Pet Bu | Diskuze

Izraelský parlament schválil zákon, který místním firmám zakazuje prodávat do zahraničí binární opce pomocí online platforem. To dává orgánům dohledu trhu pravomoc začít s tvrdými zákroky proti takovým firmám.

Foto: Images Money

Binární opce jsou v podstatě sázkou na to, jestli se hodnota finančního aktiva – měny, komodity nebo akcie – v určitém časovém úseku zvýší nebo sníží. Takové časové úseky mohou v některých případech dosahovat jen pouhé jedné minuty. Zákon umožní izraelskému ministerstvu financí uvalit v budoucnu zákaz i na další finanční aktiva, pokud by ta byla prodávána způsobem poškozujícím investory.

Izraelští regulátoři již v minulosti oznámili, že obdrželi mnoho stížností ohledně ztrát, které utrpěli obchodníci s binárními opcemi v různých zemích. Izrael v minulém roce zakázal prodej binárních opcí v zemi a stal se tak prvním státem, který takové opatření zavedl.

Zdroj:Reuters
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Cena ropy posiluje kvůli obavám z možného přerušení íránských dodávek na trh

Ilustrativní obrázek

Cena ropy posiluje v reakci na nejistotu na Blízkém východě i zotavení na globálních akciových trzích

Ilustrativní obrázek

Delek Drilling a Noble Energy podepsaly v Egyptě dohodu o prodeji zemního plynu v hodnotě 15 miliard USD

Ilustrativní obrázek

Binární opce: podvod, nebo příležitost?

Ilustrativní obrázek

Bude se muset EU obejít bez binárních opcí a omezí CFD? Je to pravděpodobné

Opční stratég: Platfomy na binární opce mívají schovaná "kazítka" obchodů, vykopávají ze systému lidi s výdělkem a až podezřele často krachují

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.