Investoři nakupují před schůzkou s investory call opce na akcie GE

20:39 | wa pe | Diskuze

Investoři a analytici nyní vedou vzrušené debaty o výsledné valuaci General Electric v případě, že vedení společnosti v příštím týdnu ohlásí její rozdělení.

Foto: Public Domain

Podle Steven Searse z Barron's jsou nyní akcie GE trhy oceněny, jako kdyby měla být snížena výplata dividendy z 0,96 USD na přibližnš 0,50 USD. Investorský den v příštím týdnu motivoval investory k nákupu call listopadových a prosincových 22 USD opcí, což naznačuje očekávání, že akcie GE posílí o přibližně 10 %. Sears doporučuje nákup listopadových 18 USD opcí, které vyprší čtyři dny po setkání s investory.

Nezávisle na tom společnost ohlásila, že v rámci aktuální cesty Donalda Trumpa do Číny podepsala s čínskými partnery dohody o prodeji a údržbě motorů v celkové hodnotě 3,5 miliardy USD.

Zdroj:SA, Barron's, Redakce
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.