Insideři i přes horší výsledky nakupují akcie obuvnické Crocs Inc.

14:02 | wa pe | Diskuze

Výrobce obuvi Crocs Inc. (CROX) v tomto obchodním týdnu zatím zaznamenal už dva manažerské nákupy akcií.

Výkonný ředitel Gregg Ribatt v úterý nakoupil blok 15 000 akcií s váženou průměrnou cenou 9,98 USD za akcii, což navýšilo jeho celkový podíl na 716 087 akcií firmy. Člen správní rady Thomas J. Schmach si v ten samý den pořídil taktéž 15 000 akcií za cenu pohybující se mezi 9,91 – 10,10 USD za akcii. Po posledním nákupu je Schmach v držení 124 215 akcií společnosti.

Akcie obuvnické společnosti jsou od začátku roku v poklesu 25 % poté, co firma v září radikálně zhoršila své výhledy pro třetí čtvrtletí a vykázala na začátku listopadu horší než očekávané zisky. Několik analytických společností v poslední době snížilo price target na akcie Crocs Inc. (NASDAQ:CROX) a také snížilo rating titulu. Monness Crespi Hardt, společnost provádějící výzkum akciového trhu snížila svou price target titulu Crocs’ z 17 USD na 13 USD , ponechala však jeho rating na úrovni „Buy“.

Výrobce obuvi si v druhém čtvrtletí získal pozornost hedge fondů, když počet investičních manažerů, kteří investovali do jeho akcií stoupl v mezičtvrtletním srovnání ze 17 na 23. Akcie Crocs Inc. (NASDAQ:CROX) představovaly ve druhém čtvrtletí 1,66 % portfolia fondu Tyrian Investments Orlanda Muyshondta.

 

Zdroj obrázku: Liz Jones

Zdroj:IM
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.