Index S&P 500: technická analýza 20.4.2017

16:32 | Redakce W4T | Diskuze

Index přešlapuje ve svém pásmu, jehož dolní hranice byla v uplynulých dnech potvrzena. Pro příští týden indikátory vypadají prakticky identicky jako při posledním vydání Technika. Neočekáváme tedy změnu – přešlapování by mělo pokračovat. Z dlouhodobého hlediska se nachází index pod svou podporou a měl by tak opět začít brzy růst.

Foto: Terrapin Flyer

Vytyčená podpora na úrovni 2 329 bodů se osvědčila, index zde zastavil svůj propad a mírně se zotavil. Podporu tak nadále potvrzujeme, nejbližší rezistenci vidíme na úrovni 2 368 bodů. Celkový dojem z technických indikátorů je spíše negativní. MACD pokračuje v propadu, nyní je již v záporném pásmu. Pozitivem zůstává jen neměnný odstup od signální linie. RSI neúspěšně stoupalo k 50 bodové hranici. Nyní opět oslabuje. Stejně jako minule se SMI nachází na svých minimech. A stejně jako minulý týden by to nemělo stačit na výrazné rally. Index v současné chvíli přešlapuje na místě ve vytyčeném pásmu. Pro příští týden nečekáme zásadní změnu situace.

 

Zdroj: Pavel Smolík & Roman Sedmera, Česká spořitelna. Kompletní info naleznete zde.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.