IBR Consulting otevírá nové oddělení datových služeb

15:15 | E V | Diskuze

Společnost IBR Consulting otevřela nové oddělení datových služeb.

Ilustrativní obrázek
Foto: IBR Consulting

Za jeho vedení bude zodpovědný Jiří Šimon. Oddělení datových služeb má zajistit rozvoj digitálních nástrojů a efektivní využití digitalizace ve stavebnictví u nás. Společnost tímto krokem reaguje i na narůstající poptávku v zavádění modelu BIM do stavebnictví.

Ryze česká společnost IBR Consulting patřící mezi přední odborníky v oblasti digitalizace ve stavebnictví nově otevírá oddělení datových služeb. „BIM je budoucnost efektivního stavebnictví a jeho nedílnou součástí jsou datové služby.  Proto bude naší hlavní náplní podílet se na vývoji datových služeb pro zákazníky společnosti. Přicházet s inovativními návrhy na zlepšení stávajících digitálních nástrojů a vývoj nových, které ulehčí celý proces spojený se stavebním projektem,“ uvedl Jiří Šimon, vedoucí oddělení datových služeb ve společnosti IBR Consulting.

Tento krok pomůže společnosti flexibilně reagovat na změny digitálních trendů a oborové transformace v následujícím období. Navíc bude oddělení schopné zajistit podporu při celoplošném zavedení modelu BIM u veřejných zakázek dle plánovaného nařízení. V tento moment se oddělení skládá ze čtyř členů. Za vedoucího oddělení datových služeb byl zvolen Jiří Šimon.

Jiří Šimon působí ve společnosti IBR Consulting již 14 let.  Od začátku letošního roku zastává roli vedoucího nově otevřeného oddělení datových služeb. Jeho zodpovědnost přesahuje jak do koordinování Datového Skladu Stavby (DSS), tak i do konzultací a veškerých činností oddělení. Jiří dříve působil na pozici šéfa technologické asistence v liberecké pobočce společnosti IBR Consulting.

 

 

O IBR Consulting

IBR Consulting je odborníkem v oblasti digitalizace ve stavebnictví. Ryze česká společnost s dlouholetou tradicí se specializuje na realizaci malých i velkých stavebních projektů. Business Intelligence model, který společnost vyvinula, dokáže prostřednictvím nástrojů efektivně řídit i tu nejnáročnější výstavbu od začátku až do konce. IBR Consulting nabízí chytrá řešení, která umožňují nejen digitalizaci a práci s daty, ale zároveň jejich využití pro BIM. Je spolutvůrcem programu OTSKP-SPK včetně cenových normativů, které jsou důležitým podkladem pro silniční stavby. Dále zajišťuje technický dozor stavby, plní roli koordinátora BOZP v souladu s platnou legislativou a je expertem na cenové posouzení staveb. IBR Consulting tvoří budoucnost českého stavebnictví. Mezi její referenční projekty patří ty největší infrastrukturní stavby v České republice i na Slovensku.

Zdroj:Zuzana Binarová, Bison & Rose
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifické indexy se vyvíjejí smíšeně při čtvrteční seanci

Ilustrativní obrázek

Index Dow Jones uzavírá středeční seanci ztrátou -4,44%

Ilustrativní obrázek

Německé akcie ztrácí přes 3 %

Ilustrativní obrázek

Asijské trhy s výjimkou Austrálie v záporu

Ilustrativní obrázek

Wall Street udělal tečku za nejhorším čtvrtletím od r. 1987, Dow Jones -23%!

Ilustrativní obrázek

CertiCon vyvíjí moderní technologie využitelné pro boj s infekčními onemocněnímiČti více
Ilustrativní obrázek

Ceny ropy se dostaly na svá sedmnáctiletá minima

Ilustrativní obrázek

Rusko volá po nové dohodě na omezení těžby ropy na širší platformě než jen OPEC

Ilustrativní obrázek

Špičky Volkswagenu vyzývají ECB k uspíšení nákupů na trhu s komerčními dluhopisy

Ilustrativní obrázek

ČEZ získal 51% podíl ve firmě Geomet zabývající se projektem těžby lithia na Cínovci

Ilustrativní obrázek

FED oznámil nová agresivní opatření

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.