Herbalife oznamuje navzdory nepřesvědčivým prodejům lepší než očekávané výsledky za 3Q 2015

10:05 | wa pe | Diskuze

Herbalife Ltd.(HLF)  v úterý ohlásil lepší než očekávané výsledky za třetí čtvrtletí, ale prodeje společnosti neodpovídají odhadům analytiků.

 

Společnost ohlásila čtvrtletní výnos 93,6 milionu USD nebo 1,09 USD na akcii ve srovnání s 11,2 miliony USD nebo 0,13 USD na akcii za stejné období minulého roku. Po očištění činí výnosy Herbalife 1,28 USD na akcii.

Její čisté prodeje poklesly o 12% na 1,1 miliardy USD. Nicméně analytikové předpokládali výnosy 1,05 USD na akcii a celkové tržby v hodnotě 1,15 miliardy USD.

CEO společnosti Michael Johnson uvedl, že „pokračující pozitivní trend jak členských statistik, tak výkonu společnosti posiluje naše přesvědčení, že budujeme Herbalife zaměřenou na co možná nejlepší zkušenost pro naše členy a zákazníky a zároveň představujeme dlouhodobou hodnotu pro naše akcionáře.“

Herbalife pro rok 2015 odhaduje čisté výnosy ve výši 4,65 na akcii oproti dříve očekávaným 4,50 USD na akcii. Také předpokládá FY16 čisté výnosy mezi 4,35-4,75 USD na akcii oproti odhadům analytikům ve výši 5,18 USD na akcii.

Akcie Herbalife poklesly o 2,75 % na 56,30 USD při obchodování mimo běžné obchodní hodiny.

 

Zdroj:Reuters
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.