Google Pixel bombarduje reklamami

22:19 | Ne Ro | Diskuze

Společnost Google (GOOG, GOOGL) údajně utratila 3,2 miliónů USD na reklamě od úterního odhalení nového chytrého telefonu Pixel a další stovky miliónů by za tímto účelem měly padnout v budoucnu, jelikož společnost Google je přesvědčena, že může konkurovat společnostem jako Apple (NASDAQ:AAPL) či Samsung Electronics (OTC:SSNLF).

Mnoho spotřebitelů totiž zatím vnímají Google jakožto čistě softwarovou společnost, čili zaměření Google na hardware by mohlo přinést ovoce.

Podobnosti v rysech těchto telefonních zařízení, funkcionalitě, designu, výkonnosti a vůbec schopnostech všech tří společností – Google, Apple a Samsung – by mohly signalizovat, že reklama se v této oblasti stane ještě důležitější než dosud, když si Google nyní brousí zuby na to, aby ukořistil svůj podíl na trhu a stal se tak jeho plnohodnotným hráčem.

Zdroj:SA
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.