Gebrüder Weiss zvyšuje svoji přepravní kapacitu v západní části ČR

16:16 | E V | Diskuze

Společnost Gebrüder Weiss odbaví díky novému terminálu v  Plzni více zásilek.

Ilustrativní obrázek
Foto: Knowcomm

Crossdocková hala o rozloze 1200 metrů čtverečních má dvojnásobnou manipulační plochu, než doposud využívané prostory. „Kromě bezpečnějšího skladování nám díky více než dvojnásobné manipulační ploše nově používaný objekt umožňuje také efektivnější a rychlejší odbavení rostoucího počtu zásilek v regionu,“ říká Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR.


Větší objem odbavených zakázek a vyšší kvalita služeb

Mezinárodní logistická společnost Gebrüder Weiss využívá nově pro svou pobočku v Plzni větší rozšířený sklad pro překládku v nově vybudovaném Business parku v Plzni – Vejprnicích. Nově má k dispozici 6 nakládacích ramp doplněných úrovňovým vjezdem. Vedle vyšší kapacity a kvality prostor používaných pro odbavení zásilek a skladování zboží je krokem vpřed i 120m2 nového moderního prostoru kanceláří. „Přesun naší pobočky do Business parku ve Vejprnicích nám umožňuje optimální zvládání počtu zakázek, který zejména v předvánočním období obvykle prudce roste. Na novém pracovišti máme také podmínky nutné pro další zkracování doby překládky a tím i celkového času potřebného k přepravě zásilek do požadovaných destinací,“ uvádí Jan Kodada.

Gebrüder Weiss: Logistický full service

Terminál v Plzni - Vejprnicích je jednou z devíti českých poboček logistické společnosti, která působí po celém světě. Od svého vstupu na český trh v roce 1992 si společnost Gebrüder Weiss vybudovala v České republice stabilní pozici a svým zákazníkům nabízí komplexní sortiment přepravních a logistických služeb, včetně speciálních řešení pro mimořádně citlivé zboží. Ke kmenovým zákazníkům Gebrüder Weiss dnes kromě mnoha jiných patří i řada významných firem z oblasti high-tech technologií, e-commerce nebo z automobilového a strojírenského průmyslu. „Portfolio služeb Gebrüder Weiss zahrnuje přepravní služby prostřednictvím pozemní, letecké nebo námořní přepravy. Naší specialitou jsou ale komplexní logistické služby šité na míru konkrétním zákazníkům. Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti s poradenstvím pro výrobce, subdodavatele a prodejce v otázkách managementu dodavatelského řetězce a vyvíjejí pro ně individuální logistická řešení. V jejich rámci je možné integrovat všechny komponenty, které jsou pro konkrétního klienta efektivní. Ať už je to přeprava, skladování, informační logistika, doplňkové služby nebo řešení smluvní logistiky,“ dodává Jan Kodada.

Zdroj:Jiří Kolář, Knowcomm
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Gebrüder Weiss rozšíří sklady v areálech Jeneč a Syrovice

Ilustrativní obrázek

Gebrüder Weiss pokořil hranici jednoho milionu zakázek za rok

Ilustrativní obrázek

B2B Logistika v zahraničí

Ilustrativní obrázek

Gebrüder Weiss zvýší spolehlivost svých zásilek do Itálie a Irska

Ilustrativní obrázek

Der Kurier: Logistika je pro stavebnictví klíčovým partneremČti více
Ilustrativní obrázek

Komentář BHS ke zdražování benzínu a nafty

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza oslabuje

Ilustrativní obrázek

Asijské trhy spíše mírně posilují

Ilustrativní obrázek

Americké indexy uzavřely opět v kladném teritoriu

Ilustrativní obrázek

OPEC+ je blízko dohody o prodloužení snížené těžby ropy, píše Bloomberg

Ilustrativní obrázek

Německý DAX se obchoduje v plusu

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.