Gebrüder Weiss rozšíří sklady v areálech Jeneč a Syrovice

14:14 | E V | Diskuze

Rozšíření překládkových skladů a implementaci moderních technologií plánuje společnost Gebrüder Weiss pro své sklady v Jenči a Syrovicích.

Ilustrativní obrázek
Foto: Gebrüder Weiss

Úpravy prostor umožní zvýšit objem odbavených zakázek a zároveň poskytnou jejich efektivnější a rychlejší expedici. Práce na obou centrálách započnou v dubnu letošního roku a jejich dokončení je plánováno za 5 až 6 měsíců. Celková výměra skladovacích prostor tak vzroste na 30 360 m2.


Více než 5 000 m2 nových překládkových prostor

Překládkový a logistický sklad v areálu Jeneč se z původních 18 000 m2 rozroste o 3 500 m2, celková plocha bude mít tedy nově rozlohu 21 500 m2. V Syrovicích se bude rozšiřovat
o 1 560 m2 a skladovací prostory budou disponovat kapacitou 8 860 m2. „Nutnost navýšení kapacit u našich dvou páteřních terminálů v České republice je ukazatelem naší velmi příznivé pozice na českém trhu, kterou chceme nadále posilovat a upevňovat. V rámci rozšíření skladů zvýšíme počet ramp na překládce o 42, díky čemuž budeme schopni naráz odbavit ještě větší počet vozidel. V kombinaci s většími prostory nám to umožní zvýšit počet a rychlost odbavení zásilek, jejich množství totiž neustále narůstá. Moderní technologie naopak pomohou s dalším zvýšením kvality a efektivity našich služeb,“ říká Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR.


Přestavba za plného provozu

„Rozšíření kapacit skladů plánujeme od loňského roku, vše je tedy detailně naplánováno. Úpravy se uskuteční za plného provozu a přestavba nebude mít vliv na odbavování stávajících zásilek,“ dodává Jan Kodada. Terminály v Jenči a Syrovicích se řadí k 9 českým pobočkám logistické společnosti působící po celém světě. Od svého vstupu na český trh v roce 1992 si společnost Gebrüder Weiss vybudovala v České republice stabilní pozici a svým zákazníkům nabízí komplexní sortiment přepravních a logistických služeb. Portfolio služeb Gebrüder Weiss zahrnuje přepravní služby od kusových zásilek, celovozové přepravy, až po speciální zakázky divize Break Bulk prostřednictvím pozemní, letecké nebo námořní přepravy.

Zdroj:Petra Papugová, Knowcomm
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Gebrüder Weiss zvyšuje svoji přepravní kapacitu v západní části ČR

Ilustrativní obrázek

B2B Logistika v zahraničí

Ilustrativní obrázek

Hyundai KONA Electric se vydá na cestu přes půlku světa

Ilustrativní obrázek

Der Kurier: Logistika je pro stavebnictví klíčovým partnerem

Ilustrativní obrázek

Hyundai představuje platformu třetí generace

Ilustrativní obrázek

Ojeté elektromobily jsou v kurzu, AAA AUTO letos očekává další nárůst prodejůČti více
Ilustrativní obrázek

Apple: Optimismus analytiků roste před blížícím se reportem výsledků

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza po otevření klesá

Ilustrativní obrázek

Asijské akcie ztrácely, lockdown v Hongkongu

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza po otevření roste

Ilustrativní obrázek

Asijské akcie převážně rostly, Čína uvalila sankce na USA

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza otevřela v mírných ziscích

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.