GBP / USD - Vstříc prvnímu pobrexitovému politickému setkání

15:08 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Britská libra se i nadále bude obchodovat vůči US dolaru špatně již třetí po sobě jdoucí negativní týden vstříc zasedání Bank of England, které proběhne tento čtvrtek, jelikož se očekává, že BoE sníží bankovní sazbu o 25 bps, a přidá další uvolňování v srpnovém zasedání.

Pár uzavřel týden na 1.2945, ne daleko od 31 letého minima na 1.2790 po té, co se po referendu Velká Británie rozhodla opustit Evropskou unii. Podle všeho přibudou další trhané obchody, kde horní mez zůstává v současné době omezena maximální výší 4 hodinové 50-SMA na 1.3120, nad kterou bychom viděli další běh na 1.3250. Nad tím by se mohli najít další prodejci na psychologické úrovni na 1.3300. Dolní mez opět najde support na 1.2875 a 1.2830 se, ale zlom by naznačovaly návrat zpět na kritickou úroveň na 1.2790. Indikátor Relative Strength index se zploštil po dosažení úrovně 50 bodů a naznačuje, že dynamika oslabila. Mezitím, se stochastický pohybuje v blízkosti 80, varování o možném pohybu směrem dolů. Kromě toho je MACD oscilátor se zploštělý a vznáší se v blízkosti nuly.

GBP/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.