GBP / USD – technický výhled; Medvědí scénář je pravděpodobnější

17:55 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

V předchozím týdnu nebyly zveřejněny žádné významné ekonomické zprávy v U.K., ale pár GBP / USD vytvořil třetí záporný týden v řadě a spadl o více než 2,4% za poslední tři týdny. Dvojice nadále vypadá medvědí, tlačí se přes zónu podpory 1,2915 - 1.2945.

Technická struktura naznačuje další klesající cenovou akci, protože dvojice se vyvíjí na 4 hodinovém grafu hluboko pod třemi SMAs. Minulý čtvrtek měla hlavní měna pullback na 50-SMA a aktuálně se pohybuje pod úrovní rezistence 1,2990. Zlom nad další úrovní otevře cestu k 50-SMA na 4 hodinovém grafu, které se nachází v blízkosti cenové hladiny 1,3070. Na druhou stranu je medvědí scénář pravděpodobnější, protože technické indikátory následují negativní cestu. MACD oscilátor se pohybuje jak pod svou nulou a tak pod svou spouštěcí linií, zatímco indikátor RSI se sklání dolů. Proto by dvojice pokračovala v klesající tendenci až k bariéře podpory 1,2865.

GBP/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.