GBP / USD – technický výhled. Nejdůležitější měnou v hledáčku tohoto týdne bude britská libra

15:18 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Nejdůležitější měnou v hledáčku tohoto týdne bude britská libra. Kromě důležitého měnově politického zasedání Bank of England, budou zveřejněny zprávy o inflaci, zaměstnanosti a maloobchodních tržbách, ještě před vydáním rozhodnutí o sazbě. Při pohledu do budoucna, naše očekávání pozitivních ekonomických zpráv znamená, že libra překoná ostatní měny.

V návaznosti na silné oživení na úrovni odporu 1,3450, pár vytvořil tři červené týdny v řadě kromě předchozího týdne, kdy byla pozorována Doji. V současné době se pár GBP / USD pohybuje pod úrovní odporu 1,3280 a 50-SMA na 4 hodinovém grafu. Zlom výše zmíněných překážek otevře dveře k úrovni odporu 1,3375. Na druhé straně, pronikání vzestupnou trendovou linií vystaví cena na úroveň podpory 1.3170. Kromě toho technické indikátory následují negativní cestu, zatímco indikátor RSI stoupá směrem nahoru. MACD oscilátor se pohybuje pod svou spouštěcí i nulovou linií.

GBP/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.