GBP/USD – Technický výhled. Pár je stále v jasně definovaném vzestupném trendu

08:28 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

GBP / USD klesl v asijském obchodě v pondělí po víkendovém průzkumu veřejného mínění, který ukázal rostoucí podporu pro odchod Spojeného království z EU (45% hlasovalo pro odchod Velké Británie z EU). Dvojice stoupla nad oblast 1.4530 po v pátek nejhorší údajích za posledních šest let o vytvořených pracovních místech v USA.

Foto: Public Domain

Dvojice vypadala trochu slabá během posledních pár dní. Ve skutečnosti ale byla v posledních několika svíčkách velmi medvědí. Denní svíčka uzavřena pod 50-SMA na denním grafu, jakož i pod bariérou 1.4440. Nicméně, pár je stále v jasně definovaném vzestupném trendu ve střednědobém horizontu, protože se tvoří vyšší maxima i vyšší minima. Neúspěšný pokus nad bariérou 1.4770 by však mohl negovat rostoucí trend, neboť se nepodařilo vytvořit vyšší vrchol. 1,4300 bude úroveň, která tuto hladinu potvrdí. Pokud uvidíme close pod trendovou linií, pak bychom mohli vidět mnohem větší retracement, což si vyžádalo posun směrem k 1,4200 a pak na 1.4130. Před referendem EU, mohli bychom očekávat nepředvídatelné výkyvy na tomto páru.

GDP/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.