GBP / USD – technický výhled; Zůstává zde riziko dalšího poklesu

18:16 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Poté, co v měsíci září ztratila více než 1,23%, britská libra oslabila oproti americkém dolaru v minulém týdnu o 4,2%. Rizika tvrdého odchodu z Evropské unie, která by znamenal nedostatek volného přístupu k jednotnému trhu výměnou za lepší kontroly nad imigrací, stouply, ale to nevysvětluje, co způsobilo 6% pohyb v průběhu 5 minut.

Technické hodnoty jsou stále ještě částečně zkresleny náhlým poklesem, ale zůstává zde riziko dalšího poklesu. V krátkodobém horizontu, technické indikátory udržují svůj ostrý medvědí impuls, přičemž indikátor MACD míří dolů pod nulu, ale nic neindikuje oslabení sestupného směru. Na 4-hodinovém grafu se podařilo technickým indikátorům částečně opravit extrémní přeprodané oblasti před obnovením jejich poklesu, zatímco 50-SMA zůstává medvědí, pod 200-SMA. Prodejní zájem je pravděpodobně zarovnány kolem psychologické úrovně, na 1,2500, i když oživení nad ní by pár zotavilo až k 1.2700. V opačném případě bychom mohli vidět pár testovat 1.2300 a pak region 1,2200.

GBP/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.