GBP / USD - Před rozhodnutím BoE o úrokových sazbách

14:40 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Super čtvrtek Bank of England začíná v 11:00 SEČ vydáním zprávy o inflaci, poté hlasování MPC o bankovní sazbě, shrnutí MPC a sdělení oficiální bankovní sazby. Dále se guvernér BoE Mark Carney bude zabývat finančním tiskem v 11:30 SEČ. Měli bychom tedy očekávat větší volatilitu, než je u párů s GBP obvyklé.

S rostoucím znepokojením ohledně ekonomického výhledu po-Brexitu, narůstá spekulace o znovuzahájení programu QE a / nebo snížení sazeb, které by naznačilo, že tlak je s větší pravděpodobností i nadále protiinflační.

Technicky na 1-hodinovém grafu, 50-SMA a 200-SMA jsou připraveny poskytnout silnou podporu pro býky poblíž zóny 1,3145 - 1.3200, kterou použijí v příštím týdnu jako odrazovou oblast. Na druhou stranu, zpět nad zónu 1,3290 - 1.3300 bychom mohli vidět běh směrem k 1.3480 -1.3500. Je třeba poznamenat, že cena se obchoduje v krátkodobém klesajícím trendu, který začal již v polovině července, a to také dodává silnou podporu stoupající linii, sahající až do začátku července. RSI oscilátor i nadále vykazuje vzestupný trend, zatímco MACD se pohybuje nad oběma, svou nulou a spouštěcí linií, což zvyšuje pravděpodobnost dalšího postupu.

GBPUSD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.