Francouzský CAC 40 index - Technický výhled před prezidentskými volbami ve Francii

12:12 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Obchodníci  obrací svou pozornost na francouzské prezidentské volby v neděli, která budou mít vliv na francouzský CAC 40 index. Cena v průběhu minulého týdne klesla o více než o 1,2% poté, co narazila na čerstvé maximum na úrovni rezistence 5153 a nyní zaznamenává čtvrtý záporný den v řadě. Ve střednědobém horizontu se index vyvíjí ve vzestupném pohybu od 24. června roku 2016, podpořen rostoucím minimem a rostoucím maximem.

Z technického hlediska se index pohybuje směrem k 50-denní SMA a dále dolů, směrem k silné psychologické úrovni 5000. Kromě toho navazuje na býčí tendenci, která by mohla řídit cenu k podpoře 4950, která se překrývá s rostoucím trendem. Technické indikátory se svažují směrem dolů a potvrzují nedávný medvědí postoj. MACD oscilátor se dostal pod svou spouštěcí linii a indikátor RSI se, po odrazu na úrovni 70, ponořila do záporných hodnot.

cac 40

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.