Federální odvolací soud obnovil verdikt 120 miliónů USD pro Apple v případu proti společnosti Samsung

18:34 | Ne Ro | Diskuze

Soudní rozhodnutí týkající se patentů včetně odemknutí tahem po displeji, autoopravy a technologie rozeznávání funkčnosti telefonních čísel bylo zneplatněno v únoru.

Mimoto, stanice Bloomberg uvedla, že soud nařídil posoudit možné záměrné porušení patentních práv společností Samsung Electronics (OTC:SSNLF), což by mohlo znamenat navýšení výše uvedené částky.

Vypadá to, že se tento vlekoucí soudní spor (vznikl v roce 2011) mezi společností Apple (AAPL +0,3 %) a Samsung povleče prostřednictvím separátního případu, který má slyšení u nejvyššího soudu USA příští úterý. V rámci tohoto případu by měla být určena výše částky k zaplacení ve prospěch společnosti Apple v souvislosti s designovými patenty iPhone, které měla společnost Samsung porušit a které zahrnují vyšší částky (548 miliónů USD, z čehož 399 miliónů USD se týká designových patentů), než o jaké se zde zmiňujeme (120 miliónů USD).

Zdroj:SA
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.