Evropský den inovací 2020

14:33 | E V | Diskuze

Rádi bychom Vás pozvali na Evropský den inovací 2020.

Ilustrativní obrázek
Foto: huawei

Vzhledem k opatřením spojeným s pandemiíkoronaviru Covid-19 bude letošní událost probíhat online ve dnech 5.a 6. listopadu.  

Letos se budeme zabývat, jak společně inovujeme pro budoucnost. Na online konferenci se proto zaměříme na perspektivní technologické talent a jejich přínosu pro společnost.

Podařilo se nám sestavit úctyhodný mix odborníků z oblasti evropského vzdělávání a inovací, včetně zástupců z mezinárodních organizací, vysokýchškol, výzkumných institucí, podnikového sektoru, startupové komunity a dalších subjektů.

V nadcházející dekádě se technologie jako jsou umělá intelligence (AI), 5G, cloud, internet věcí (IoT) a další, stanou základními kameny světa, ve kterém je vše propojené, inteligentní a vnímavé. Rádi bychom se proto s Vámi podělili o naše zkušenosti spojené s rozvojem talentů a budováním inovací s cílem navázat spolupráci, která by vytvořila lepší prostředí pro každého jednotlivce, rodinu i organizaci.

 

Živé vysílání můžete sledovat zde: http://innovation-day.huawei.com/ ve dnech 5. a 6. listopadu od 9:30 do 11:30 (GMT+1).

Zdroj:Tomáš Kolder, Huawei Technologies (Czech) s.r.o.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články


Čti více
Ilustrativní obrázek

Korunu čeká klidnější rok

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza po otevření mírně klesá

Ilustrativní obrázek

Akcie asijsko-pacifického regionu dnes převážně rostly

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS ke zdražování pohonných hmot, elektřiny a zemního plynu

Ilustrativní obrázek

Německá burza otevřela v červeném

Ilustrativní obrázek

Asijské akcie převážně rostly

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.