EUR / USD Týdenní výhled; Předpověď je stále medvědí

17:55 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Pár EUR / USD byl minulý týden agresivně rozprodáván, otevřel dveře k dalšímu oslabení následující po rozhodném zlomu pod klíčovou úrovní podpory na 1.0950. Euro oproti dolaru předposlední říjnový týden vytvořilo tři po sobě jdoucí negativní týdny, což značí měsíční výkon až -3.34%.

Z technického hlediska denní graf ukazuje, že indikátor RSI zůstává medvědí nad extrémními hodnotami, zatímco indikátory hybnosti se v medvědím území obrátili na jih. Na 4-hodinovém grafu pár představuje neutrální pro-medvědí postoj vzhledem k tomu, že cena je nižší než všechny tři klouzavé průměry, zatímco technické indikátory se drží ploché, ale hluboko pod svou střední úrovní. Podpora leží na úrovni 1.0850. Při dalším poklesu se podpora nachází na úrovni 1.0825, kde se po prolomení zaměří na úroveň 1.0800. Naopak na druhé straně, rezistence leží na úrovni 1.0885, jejíž prolomení otevírá dveře dále vzhůru směrem k úrovni 1.0910. Při dalším růstu by rezistence ležela na klíčové úrovni bariéry 1.0950, kde by průlom zacílil na 1.1030. Celkově vzato, EUR / USD čelí dalšímu riziku negativního vývoje.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.