EUR/USD - Technický výhled: Pravděpodobný průlom pod svým vzestupným trendem

13.06.2016 17:10 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Americký dolar se částečně zotavil vůči euru po špatných zprávách o NFP před necelými dvěma týdny a v současné době se obchoduje zpět pod psychologickou úrovní, na 1.1300. V nadcházejících dnech přibude spousta amerických makroekonomických ukazatelů a ekonomických událostí, které si získají velkou pozornost trhu.

 

Páru EUR/USD se nepodařilo překonat úroveň 1.1415 a ponořil se pod 50-SMA na denním grafu. Tento pokles od úrovně 1.1415 by mohl být také poháněn vybírání zisků před významným rozhodnutím Federálního rezervního systému o úrokových sazbách, stejně jako ekonomické projekce FOMC doplněné prohlášením o měnové politice v polovině středečního dne. Z technického hlediska tento trend bude stále narůstat na základě krátkodobých grafů a bude vyžadovat větší pokles, aby se začal pohybovat směrem dolů, vzhledem k tomu, že v denním grafu je cena vyšší než vzestupný trend, který začal v prosinci 2015. Kromě toho indikátory hybnosti se obrátili o něco níž, nejsme schopni ještě potvrdit klesající breakout. Bezprostřední support pro dvojici nyní bude úrovni 1,1215, než se dostaneme dolů do vzestupné trendové linie a psychologické zóny na 1.1060 - 1.1100. 200-SMA je rovněž připraveno poskytnout významnou podporu cenové akci, v blízkosti zmíněného pásma, v případě pullbacku, což je pro tuto chvíli možný scénář. Řekli bychom, že se tento týden zvedne volatilita a obchodníci by měli dát pozor na falešné breakouty.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.