EUR / USD – technický výhled. Nadále je očekáván tlak dolů

25.07.2016 14:27 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Pár EUR / USD mírně poklesl pro třetí po sobě jdoucí týden a ponořil o více než 1,5%. Cena klesla až na cenovou hladinu 1.0950 a prorazil tak pásový rozsah jednoměsíčního obchodování  směrem dolů. Minulý týden během zasedání ECB dvojice nedokázala zapůsobit a klesla na cenovou hladinu 1.0980.

Z technického úhlu pohledu na denním grafu pár klesl na čerstvé jednoměsíční minimum a i nadále je očekáván tlak dolů. Úspěšný zlomu pod úrovní podpory 1,0950 otevře cestu k cenové úrovni 1,0910 nebo dále na bariéru 1.0820. Na druhou stranu, cena může pokračovat s růstovým potenciálem a pohybovat se k hladině odporu na 1,1085. Cena se pohybuje hluboko pod třemi SMA (200-SMA 100 SMA, 50-SMA) a technické indikátory se stále pohybují v záporných hodnotách. MACD oscilátor má silnější dynamiku než v předchozích dnech a překračuje svou spouštěcí linii směrem dolů. Indikátor RSI klesá a blíží se k úrovni 30.

EUR/USD daily

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.