EUR / USD – technický výhled; Dvojice si dnes časně ráno odskočila ke krátkodobému sestupnému trendu

17:34 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Páru EUR / USD se v předchozím týdnu nepodařilo vymanit ze své konsolidační oblasti, a to i po všech důležitých událostech posledních dnů. Společná měna v průběhu předchozího týdne stoupla o více než 0,7% a zaznamenala čtyři zelené svíčky v řadě. Většinu září byl měnový pár uvězněn na úrovni podpory 1,1120 a úrovni rezistence 1.1285.

Z technického hlediska si dvojice dnes časně ráno odskočila ke krátkodobému sestupnému trendu a v současné době se obchoduje poblíž cenové hladiny 1,1230. Na 4-hodinovém grafu je pro medvědy 50-SMA silnou překážkou, protože cena se stále pohybuje nad ním. Rovněž je významným problémem skluz ceny pod území podpory na 1.1200 - 1.1220, protože 50-denní SMA a 200-denní SMA se překrývá s psychologickou úrovní 1.1200. Penetrace výše uvedených překážek by měla otevřít dveře opakovanému testu 1.1140 a bariéry 1.1120. Na druhé straně by zlom nad sestupnou trendovou linií vystavil cenu úrovni odporu 1,1285. Na stejném grafu se drží technické indikátory neutrální v pozitivním teritoriu, zatímco indikátor MACD stále leží nad svou spouštěcí linií. RSI oscilátor se slabou dynamikou mírně pohybuje nad úrovní 50.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.