EUR/USD Technický výhled. Dvojice byla obchodována v rámci silného vzestupného trendu

23.05.2016 17:02 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Jestřábí tón po FOMC minulý týden udržoval US dolar v chodu na EUR / USD páru a kladně uzavřel již třetí po sobě jdoucí týden. Nicméně, dolar ustoupil na konci týdne od dalších přírůstků a společně s jednotnou měnou našel své kupce kolem úrovně 1.1180.

Dvojice byla obchodována v rámci silného vzestupného trendu během posledních 6 měsíců, avšak při pohledu na denní graf, je pár pod korekcí tohoto trendu, pokud vezmeme v úvahu neúspěšný pokus o postup nad úroveň 1.1615. Proto celková dominantní medvědí korekce, která vedla dvojici od začátku května, zůstane na svém místě, ale zdá se, že pomalu ztrácí tempo. MACD nacházející nad svou spouštěcí linií potvrzuje pullback, zároveň RSI naznačuje přeprodané podmínky, tedy pullback pod indikátorem ústupu, nad 50, extrémních oblastí by neměl být vyloučen. Na druhou stranu bude k vidění rezistence na úrovni 1,1280 - 1.1300 a na 1.1360. Dále to tady tento týden vypadá nepravděpodobně, ale další přírůstky by měly vést k návratu k úrovni 1.1400. Na spodní straně se objeví menší support na 1.1180 a poté u posilující trendové linie na 1.1150.

EUR/USD technical

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám tento článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.