EUR / USD – technický výhled. Technická struktura zůstává medvědí až neutrální

15:48 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Pár EUR / USD byl trhavý a dosti bezcílný, protože strávil celý minulý týden v konsolidační oblasti v úzkém rozmezí 80 pipů před pátečním zlomovým vzestupným krátkodobým trendem. Během pátku společná měna klesla o 0,8% a dosáhla cenové hladiny 1,1150 jako reakci na silnější údaje o inflaci v USA.

Foto: Public Domain

Technická struktura zůstává medvědí až neutrální, párem se potkává s krátkodobým prodejním zájem. Dvojice se ponořila do čerstvého dvoutýdenního minima z prvního bodu rezistence 1.1250 a aktuálně se obchoduje poblíž cenové hladiny 1,1170. Na denním grafu dnes časně ráno hlavní měna zpochybnila 100-SMA, která je mírně pod úrovní odporu 1,1180. Další úroveň bude silnou rezistencí pro býky. Přejdeme-li na nižší časový rámec 100-SMA měla medvědí crossover s 200-SMA a pohybuje se v blízkosti silné psychologické úrovně na 1.1200, která překrývá s bodem otáčení. Technické indikátory na 4 hodinovém grafu jsou zkresleně nižší po vstupu do záporných hodnot. MACD oscilátor se pohybuje pod obojím, svou nulou i spouštěcí linií což naznačuje klesající tah na cenu. Kromě toho je indikátor RSI po negativní dráze v blízkosti úrovně 30, což potvrzuje nedávný medvědí postoj ceny. Příští vstupní cíle sledují bariéru 1,1140 nebo zónu podpory 1,1100 - 1,1110, pokud bude zlom dolů na cenovou hladinu 1,1140. Také cena se bude vystavovat úrovni podpory 1,1070, která je shodná s další podporou otočného bodu.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.