EUR / USD - technický výhled. Jednotná měna i nadále pokračuje v oslabování

17:00 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Jednotná měna i nadále pokračuje v oslabování s ohledem na potenciální pád po vystoupení Británie z Evropské unie.

Ačkoliv euro zažilo v pátek vůči dolaru ztrátu, euru se nepodařilo prolomit nad kritickou úrovní rezistence na cenové hladině 1.1170 a propadla se nedaleko psychologické 1.1000. Před zasedáním ECB a PMI eurozóny ve čtvrtek, pásmo, v kterém běží již téměř měsíc, se pravděpodobně v nadcházejícím týdnu zlomí.

Na denním grafu se pár stále pohybuje v obchodním pásmu mezi spodní hranicí na 1.1000 a horním mezníkem na 1.1170. Technicky, by měl být pohyb měny agresivní, pokud proběhne zlom v jakýmkoliv směrem. Úspěšný zlom nad horní čárou otevře cestu směrem k bariéře 1.1240, která se shoduje se 100-SMA. Dojde-li k proniknutí spodní linie, cena klesne až na úroveň 1.0970 a poté 1.0910. Technické indikátory jsou stále v negativním teritoriu, zatímco RSI oscilátor se blíží ke své střední úrovni, což naznačuje další konsolidaci v příštích několika dnech.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.