EUR / USD – technický výhled. 100-týdenním SMA se zdá být silnou překážkou pro býky

12.09.2016 14:56 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Pár EUR / USD v průběhu minulého týdne vzrostl o 0,7% a cenová akce naznačuje, že investoři mají stále obavy z dalšího uvolňování ECB. Po pullbacku na úrovni podpory 1,1120, která se shoduje s 50-týdenní SMA, dvojice zpochybnila úroveň odporu 1,1330.

Foto: JFD Brokers

Z technického hlediska společná měna vytvořila zelený týden po dvou po sobě jdoucích negativních svíčkách. V současné době se pár pohybuje pod 100-týdenním SMA což se zdá být silnou překážkou pro býky. Kromě toho se na denním grafu cena obchoduje nad třemi SMA (50-SMA, 100-SMA, 200-SMA), které jsou v blízkosti významné oblasti podpory na 1.1180 - 1.1200 a technické indikátory následují pozitivní cestu. Přejdeme-li na nižší časový rámec, v posledních hodinách hlavní měna zaznamenává pozitivní svíčky a setkala se s bariérou 1.1250. Pullback blízko další úrovně je možný, a poté cena znovu otestuje psychologickou úroveň 1.1200. MACD oscilátor klesá, ale stále se pohybuje nad nulovou linií. Také indikátor RSI se pohybuje v blízkosti své střední úrovně.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.