EUR / USD – technický výhled. Medvědi si udržují svůj trend

14:35 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Dolar získal oproti euru a podařilo se mu uzavřít týden pozitivně + 0,75% po pátečních datech o pracovních místech v USA, které byly mnohem vyšší než se očekávalo, 287.000, oproti číslům z května, které ukázaly nárůst pracovních míst jen o 38.000, zatímco mzdy vzrostly na 2,6 % z 2,5%.

Denní graf ukazuje, že medvědi si udržují svůj trend, protože cena je mnohem nižší než 50-SMA a 100-SMA, jež jsou oba jednoznačně medvědí, technické indikátory jsou prudce nižší, což dává dolaru pozitivní impuls. Nicméně, pár se obchoduje v posledních několika měsících v pásu, protože dvojice se snaží vytvořit si jasný směr trendu. V krátkém časovém horizontu, indikátor hybnosti je nadále záporný, zatímco indikátor RSI konsoliduje pod 50, v linii s dalšími propady. Proto bychom měli očekávat, že medvědi otestují kritickou zónu podpory 1.0850 - 1.0910. Nicméně existuje riziko směrem dolů, v denním grafu se cena stále vzdaluje od svých klouzavých průměrů, zatímco technické ukazatele jsou nižší než jejich poloviční úroveň a směřují na jih. Na druhou stranu, bude pro tuto chvíli pro býky první překážkou psychologická úroveň 1.1100, která se shoduje s 200-SMA na denním grafu.

EURUSD Daily

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.