EUR / USD – technický výhled; Na pozadí slabých dat z NFP

17:28 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Již druhý měsíc v řadě, NFP report zklamal ekonomiku USA. Pouze 156tis pracovních míst bylo vytvořeno v měsíci září, pokles z 175tis a dokonce níže než byl údaj z minulého měsíce 167tis za srpen. Pár EUR / USD je stále v sestupném trojúhelníku, ačkoliv cena jím v pátek pronikla směrem dolů.

Z technického hlediska se společná měna inspirovala dolarem a nepodařilo se jí prolomit vzor na pozadí slabých dat z NFP. Cena dnes časně ráno napadala kritickou úroveň na 1.1200, která se překrývá s 50-SMA a 100-SMA na 4 hodinovém grafu a 200-SMA na denním grafu. Úspěšný zlom druhé úrovně na horní straně otevře cestu opakovanému testu hladiny rezistence 1,1250. Na druhou stranu cena může znovu otestovat hladinu podpory 1,1150 nebo dokonce dále bariéru 1.1120. Kromě toho se MACD oscilátor pohybuje v negativním teritoriu avšak nad svou spouštěcí linií. Indikátor RSI se drží v býčí dráze, zatímco se svažuje dolů.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.