EUR / USD – technický výhled

14:54 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Euro posílilo po horších zprávách o zaměstnanosti v USA než se očekávalo, kdy americká ekonomika přidala jen 151 tisíc nových pracovních míst v srpnu, oproti očekávaným 180,000, udrželo se nad klíčovou úrovní podpory 1.1050 a ukázalo určité známky oživení.

Společná měna v pátek ukončila týden oproti dolaru o 0,4% níže, svou největší týdenní ztrátou proti US dolaru za poslední čtyři týdny. Kromě toho v minulém týdnu dvojice opět klesala, již 2. týden v řadě a po negativním začátku měsíce. Směr zůstává v krátkodobém horizontu nejasný, a v dlouhodobém horizontu se býci snaží nabírat rychlost nad kritickou úroveň 1.1400, zatímco medvědi čelí překážkám pod zónou 1,0800 - 1.0900. Spoléhat se na střednědobé oscilátory, se nezdá rozumné, protože leží blízko svých neutrálních úrovní. Kromě toho je 50-SMA se posunulo výš, nad 200-SMA, ale stále není silné, aby nám dalo jakýkoliv signál.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.