EUR / USD – technický výhled; Technické ukazatele se drží v kladném pásmu

14:08 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Pár EUR / USD se v krátkodobém časovém horizontu obchoduje v symetrickém trojúhelníku už od srpna, protože se nepodařilo ani na několikátý pokus porušit významnou trendovou čáru směrem nahoru ani směrem dolů.

Společná měna zaznamenala zelenou měsíční svíčku, nicméně, vzor držel dvojici v režimu bez trendu, protože se čeká zprávu o nefarmářských mzdách již tento pátek.

Z technického hlediska nejvíce obchodovaná měna pohybuje mezi silnou úrovní podpory 1.1155 a úrovni rezistence 1,1250, zatímco se během minulého pátku cena opět setkal s rostoucí trendovou linií a nedokázal jí proniknout směrem dolů. Kromě toho, na měsíčním grafu se nyní cena mírně vyvíjí nad 100-SMA, stejně jako tak se pohybuje nad třemi SMAs na 4 hodinovém grafu. Poslední jmenované úrovně se zdají být významnou překážkou pro obchodníky, protože se pohybují v blízkosti psychologické úrovně 1.1200. Technické ukazatele se drží v kladném pásmu, avšak bez jasné směrové síly. MACD oscilátor se nachází nad svou spouštěcí linií, zatímco indikátor RSI je zploštěný nad úrovní 50. Naše obchodní doporučení je zůstat neutrální, dokud nedojde k prolomení symetrického trojúhelníku. Proniknutí nad bariérou odporu 1,1280 otevře cestu k oblasti 1,1330 - 1.1340. Na druhé straně by zlom pod podporou 1.1155 vystavil cenu překážce 1.1120.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.