EUR / USD - technická analýza. Pokud dojde k proniknutí na úroveň podpory 1.1150, bude cena pokračovat v klesání

12:15 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Pár EUR / USD v průběhu minulého týdne klesl o více než 1% a vytvořil negativní týden po dvou po sobě jdoucích kladných svíčkách. Tento týden společnou měnu čeká NFP, které přijde v pátek a do té doby bude mít pravděpodobně slabé cenové akce.

Foto: Public Domain

Z technického hlediska euro po dosažení vrcholu na 1.1365 18. srpna ukončilo týden ostře níže vůči US dolaru. Nejobchodovanější měna provedla minulý týden neúspěšný pokus překonat 100-týdenní SMA a pár se setkal s cenovou hladinou 1,1170. Přejdeme-li na nižší časový rámec, měna uzavřela pod 100-SMA a v současné době se obchoduje poblíž psychologické úrovně 1.1200. Pokud dojde k proniknutí na úroveň podpory 1,1150, pak bude cena pokračovat v klesání až do výrazné oblasti podpory 1.1050 - 1,1070. Na druhou stranu, v případě, že cena prolomí úroveň odporu 1,1240, otevře cestu pro opakovaný test bariéry 1.1365. MACD oscilátor klesá, ale stále se pohybuje v pozitivním teritoriu, zatímco indikátor RSI stoupá směrem nahoru, protože se blíží hranici úrovně 50.

EUR/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.