Diskuzní fórum - pravidla

21:20 | fa ra | 1 komentář / 1 nový

Rádi bychom udrželi tento diskuzní prostor v rámci nějakých mezí a pokud možno blízko ekonomických a investičních témat. Z tohoto důvodu bychom vás rádi seznámili s krátkými pravidly, která budou naši moderátoři hlídat. Není však v našich silách uhlídat veškerý obsah a tak budete mít možnost nevhodné příspěvky případně sami nahlásit. Naši moderátoři budou mít plné právo při porušování pravidel nevhodné příspěvky mazat, případně vyloučit uživatele z diskuzního prostoru.

Abychom situaci nekomplikovali, postačí dodržovat tři základní pravidla: Slušnost, dodržování zákonů a nezneužívání prostoru k nevyžádaným reklamám a spamu.

 

1. Slušnost

Žádáme vás, abyste k ostatním přistupovali s úctou, neútočili na ně, nezneužívali diskusí k výhrůžkám, obtěžování, pomluvám a šíření nepravdivých informací.

Příspěvky podněcující k násilí vůči konkrétním lidem nebo skupinám obyvatelstva a k rasové, etnické a náboženské nenávisti jsou zakázány. Do diskuse nepatří obscénní a vulgární příspěvky. Přitom nezáleží na tom, zda jsou vulgarity výslovné, nebo jsou „vytečkovány“, či je obscenita vyjádřena „opisem“.

Redakce W4T si vyhrazuje právo mazat podle vlastního uvážení texty urážlivé, agresivní, úmyslně komolené a také zjevné provokace.

Není dovoleno zaplavovat diskuse neustále stejným textem či textem s tím samým věcným obsahem. Zapovězeno je také grafické ztvárnění, jehož cílem je přitáhnout zvláštní pozornost (například psaní textů velkými písmeny nebo nadměrné používání emotikonů).

Je nepřípustné propagovat v diskusích komerční produkty či soukromé firmy. Vzhledem k tomu, že není možné přesně definovat, co ještě souvisí s diskusí a co už je záměrná propagace, vyhrazují si moderátoři právo toto posuzovat ad hoc.

Diskuse jsou primárně určeny k výměně názorů diskutujících k tématu příslušného článku, ne k distribuci informací z jiných zdrojů. Pokud diskusní příspěvek obsahuje odkaz (URL adresu) na jinou webovou stránku, vystavuje se jeho autor riziku, že komentář bude posouzen jako spam.

Buďte dobrým partnerem do diskuze.

 

2. Dodržování zákona

Každý diskutující je zodpovědný za dodržování všech zákonů a právních norem, které platí v zemi, kde žije. Zvláště chceme upozornit na možný konflikt se zákonem v případě publikování materiálů odkazujících na dětskou pornografii, porušujících autorská práva a propagujících nelegální drogy. Moderátoři si vyhrazují právo posoudit, kdy je příspěvek už za hranicí zákona.

Materiály zveřejněné na stránkách W4T jsou chráněny autorským zákonem a jejich další šíření je možné jen se souhlasem vydavatele. Pokud je chcete použít, kontaktujte nás, prosím, na našich internetových stránkách.

 

3. Buďme zodpovědní

W4T nepřebírá odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků. Pokud máte podezření, že někteří diskutující porušují zákony či tento kodex, napište nám, prosím.

Při posuzovaní informací uveřejněných v diskusních fórech mějte na paměti, že není v silách W4T ověřovat pokaždé jejich pravdivost. Zvažujte jejich důvěryhodnost dřív, než na jejich základě podniknete jakékoliv kroky.

Stránky web4trader.cz jsou veřejně dostupné bez ohledu na věk uživatelů internetu. Proto všechny účastníky diskusí důrazně žádáme, aby vzali v úvahu, že komentáře pod články mohou číst i děti.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Mam dotaz: lze vkladat do diskuze obrazky.
Rad bych tady otevrel diskuzi nad obchodovanim FUTION (kombinace futures a opci.
Ale bez moznosti vkladani obrazku, to nema vyznam ...

G7
Vstoupit do diskuze

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.