Dalších 80 způsobů jak vydělat peníze navíc

17.05.2017 05:56 | wa pe | 1 komentář / 1 nový

Pokud potřebujete rychle vydělat peníze či jinak přijít k větší finanční sumě, nemusí být řešením nutně půjčka. Přinášíme Vám desítky běžných i těch méně otřelých způsobů, jak získat peníze.

Ilustrační obrázek
Foto: Michael L. Dorn

Většina z nás se již dostala do situace, kdy bylo potřeba rychle přijít k hotovosti. Pro některé je to každoměsíční předvýplatový rituál, jiní si například neodkládají pro strýčka příhodu a každý větší nenadálý výdaj vyvede jejich rozpočet z rovnováhy. Samozřejmě, rychlým řešením je půjčka, ideálně bezúročná ze strany rodiny či přátel, případně se můžete obrátit na poskytovatele úvěrů, přičemž někteří z nich nabízejí na českém trhu relativně férové podmínky. Kteří to jsou, najdete zde v našem dřívějším článku. Pokud jste ovšem přesvědčeni, že žití na dluh není pro Vás a raději se budete poohlížet po možnostech výdělku nežli půjčky, potom jste zde správně. Níže najdete 80 způsobů jak rychle získat 2000 korun.

1. Staňte se řidičem přes službu Uber

O alternativní taxislužbě Uber jste již jistě slyšeli, ať již v dobrém, či zlém. V případě, že bydlíte ve větším městě s dostatečným počtem uživatelů mobilní aplikace Uber a máte k dispozici vlastní automobil, čas a něco řidičského umu, potom je jen málo výnosnějších alternativ. Ve Vámi zvoleném čase budete k dispozici pro uživatele s mobilní aplikací, kteří se jednoduše potřebují dostat z místa A do místa B. Jako Uber taxikář víte, kdy a kam pojedete a jaká odměna Vás za jízdu čeká. V případě, že bydlíte v oblasti, kde je Uber či jeho alternativy oblíbený, může se pro Vás stát plnohodnotným příjmem. Jako vše i alternativní taxislužba má svůj háček, nejste nikým zaměstnáni, což se pojí s pro někoho nevýhodami v oblasti nemocenské, důchodů a dalších. Některá velká města a především tradiční taxislužby se snaží proti Uberu bojovat legálními i řekněme neortodoxními prostředky a jeho budoucnost je nejistá, pokud však jen potřebujete krátkodobě přijít k penězům, je Uber jistě jednou z možností.

2. Otevřete si nový běžný účet s bonusem

Některé banky čas od času nabízejí svým novým klientům jednorázový bonus, který může dosahovat poměrně zajímavých částek. Podmínkou je převedení vkladu v určité výši na účet a jeho fungování po danou dobu. Často se k těmto a podobným nabídkám jako například vyšší úročení vkladů uchylují začínající banky ve snaze nalákat nové klienty.  V současné době tyto bonusy nabízejí například Equa Bank, mBank či ING.

3. Používejte internetový vyhledávač, který Vám platí za jeho používání

Některé internetové vyhledávače jako například InboxDollars Vám platí za to, že namísto obligátního Google dáte přednost jim. V případě InboxDollars získáte dokonce i jednorázový registrační bonus 5 USD, k čemuž Vám stačí zadat pouze Vaše jméno a e-mailovou adresu. Další peníze Vám poté plynou z používání vyhledávače Inbox Dollars či sledování nabízených videí.

4. Nakupujte na internetu s bonusem

Pokud jste již rozhodnuti provést nákup, proč jej neuskutečnit na internetu a nevyužít jeden ze zprostředkovatelských portálů, kterým Vám část peněz za koupené zboží vrátí? Na českém trhu je to například portál Vratné peníze, Tipli.cz či PlnáPeněženka.cz. Po registraci si jednoduše vyberete partnerský obchod, na kterém chcete nakupovat, necháte se přesměrovat na jeho stránky, provedete nákup a poté se můžete těšit na jisté procento vrácených peněz z provedené transakce. Samozřejmě, že tento postup je výhodný pouze tehdy, pokud Vás nezlákají k nákupům, které jste původně nezamýšleli nebo nepotřebujete. 

5. Průzkumy na internetu

Některé internetové stránky zabývající se průzkumem trhu platí za to, že je seznámíte s Vaším názorem na ten který produkt či službu. Odměny za vyplněný dotazník se pohybují v řádu 10-35 Kč a nové průzkumy jsou k dispozici každý den. V případě, že jste cílovou skupinou pro některý produkt či službu, můžete za daný dotazník získat i více jak 100 Kč, přičemž jeho vyplnění řádově nezabere více jak 5 minut. Mezi dostupné dotazníkové portály nás patří například: iVýzkumy či Národní panel a o účastníky z České republiky má zájem také německý portál Market Agent 

6. Pořiďte si platební kartu s bonusem za provedené nákupy

Některé kreditní karty Vám vrátí jisté procento z provedených nákupů případně fixní částku, pokud dosáhnete předem daného měsíčního limitu. Pokud každý měsíc provádíte větší platby skrze kreditní kartu, poté je tato nabídka pro Vás ideální, pozor si však dejte na to, abyste nepřekročili bezúročné období, jinak se můžete dočkat úroků 20 % p. a. i více.  Například 1% zpět z každé platby na internetu či v zahraničí vrací kreditní karta České spořitelny a na 30 % vrácených z nákupů u partnerských společností láká MoneyCard Smart od Moneta Money Bank. Vrácených 1 % z každého nákupu slibuje také Era kreditka od Era poštovní spořitelny a srovnatelné bonusy nabízejí také další společnosti na českém trhu. 

7. Prodejte věci, pro které již nemáte využití

To co pro Vás představuje nevyužitelný odpad, může jiný potřebovat. Prodej vlastního majetku je přirozeným způsobem, jak rychle přijít k penězům, zároveň však také umožňuje držet objem harampádí v domě či na zahradě na přijatelné úrovni.

8. Prodej použitých telefonů, tabletů a jiné spotřební elektroniky

Pokud jste jedni z těch, kteří rádi vlastní vždy nejmodernější iPhone, Váš rok, dva starý použitý přístroj má stále překvapivě vysokou cenu. To samé platí v případě, tabletů, notebooků a další spotřební elektroniky, která i po letech používání může najít ochotného kupce.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Pár věci z toho jsem zkoušel no, když jsem byl mladší. Prodával jsem věci, co jsem od někoho dostali a nechtěl jsem je :D nebo jsem asi v 15 zkoušel klikačky a vydělávání peněz pomocí otvírání emailů, ale to zrovna moc peněz nevydělá no. Klikačky jsou ale taková moje srdcovka to byly moje první vydělané peníze na internetu, z čehož jsem měl fakt velkou radost. Před pár lety mě chytly binární opce zase no, vždycky jsem chtěl do něčeho investovat a tak jsem to zkusil. Začátky byly hrozný, to musím přiznat.... Dost jsem tam projel, ale jak jsem se o to začínal zajímat víc a víc, tak to bylo lepší a lepší. Všechny vědomosti,k teré jsem za ty roky nasbíral jsem společně s mým kamarádem nahodili na tenhle web (link) tak pokud by vás něco zajímalo, určitě to tam najdete. Přeju ať se vám daří, a to ať děláte cokoliv ;)
Vstoupit do diskuze


Související články
Ilustrační foto

Jaká finanční doporučení uděluje Bible?

Nejzajímavější akcie na dnešní den: Starbucks, Nike, Wal-Mart a další

Nejzajímavější akcie pro dnešní den, Facebook, Apple, AIG, Fiat a další...

SoftBank se zajímá o investice ve společnostech Uber a Lyft

Nejzajímavější akcie na dnešní den: Twitter, Facebook, Comcast a další

Ilustrační foto

Uber se dohodl s pojišťovnou AXA a nabídnou havarijní pojištění řidičům UberuČti více
Ilustrační foto

Pegas Nonwovens ohlásil hospodářské výsledky, čistý zisk poklesl o 41 procent

GE a ABB obnovily rozhovory o prodeji divize průmyslových řešení

Samsonite hlásí vyšší zisk

Reuters: Audi zamíchá se složením vedení společnosti

Guess vykázala hospodářské výsledky za Q2. Akcie posilují v PM o více jak 13 %

Americké akcie dnes oslabily. Trhy znejistěly po výrocích Donalda Trumpa

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.