Čtyři akcie se silnými technickými ukazateli

08.12.2016 13:08 | Ne Ro | Diskuze

Následující čtyři akcie vyznačuje silné technické momentum a rozhodně stojí zato je sledovat.

Foto: Public Domain

1. Cavium (CAVM)

Akcie Cavium, vyrábějící polovodiče, vytvořili pěknou formaci poté, co počátkem července dosáhly dna poblíž úrovně 36 USD. Akcie prudce posílily v průběhu měsíců července a srpna k 55 USD a poté následoval pohyb do strany, který trval tři měsíce až do úterního dne. Loop Capital pokryla akcie CAVM s úvodním investičním doporučením na Buy. V krátkodobém horizontu existuje určitá rezistence u úrovně 64 USD a silnější rezistence okolo 68 USD.

2. Nvidia  (NVDA)  

Akcie Nvidia se pohybují ve stabilním růstovém kanále od února letošního roku, kdy dosáhly minima méně než 25 USD, nacházejí se v třítýdenní vlajkové formaci (flag formation) a mají za sebou prudký nárůst z hodnoty okolo 67 USD, na níž se nacházely v polovině listopadu. Pohybují se k postranní rezistenci maxima vlajkové formace na 95,25 USD. Poté by měl krátkodobý cíl představovat vrchol zmiňovaného kanálu, blízko hodnoty 102-103 USD.

3. Winnebago Industries (WGO)

Akcie WGO se počátkem měsíce října odtrhly od svého šestiměsíčního základu a prudce posílily. Následovala třívlnová korekce k 50dennímu klouzavému průměru. Akcie utvořila nový růstový kanál. Kanál ukazuje k cíli na úrovni 38 USD a poté na 40-41 USD.

4. Terex (TEX)  

Akcie Terex v úterý vylezly z klínové formace (wedge pattern) na 31,09 USD, získaly 1,25 USD nebo 4,2 % při objemu 1,47 miliónů akcií, což znamená růst objemu. Pohyb akcií se neuskutečnil na základě určité zprávy, která by přišla od tohoto výrobce průmyslového zboží. Akcie TEX začínaly na 23 USD počátkem listopadu a následně se vyšplhaly až na 31,44 USD, kde minulý týden došlo k jejich konsolidaci. Poté prolomily 31,44 USD, čímž si otevřely dveře k úrovni 34 USD.

 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.