Credit Suisse radí jaké měny, akcie a deriváty nakupovat v roce 2016

09:22 | wa pe | Diskuze

Credit Suisse zveřejnila svých 10 top obchodních příležitostí pro nadcházející rok. Zde najdete ty nejlepší obchody společně se zdůvodněním a hlavními riziky:

1. Nakupujte americký dolar oproti euru a švýcarskému franku

Zdůvodnění: Očekávají se dopady rozchodu FEDu a ECB v dalším vývoji měnové politiky společně se začátkem roku 2016. Švýcarská národní banka (SNB) pravděpodobně zůstane odhodlána zabránit přílišnému posílení franku vůči euru i přes pokles kurzu měnového páru EUR/USD.

Obchody: Prodejte EUR/USD Náš prvním cílem je úroveň 1,00. Analytikové Credit Suisse doporučují podstoupit 50% riziko a další cíl zvolit na úrovni 0,85.

Nakupte USD/CHF kupní binární opce se splatností 6 měsíců pro maximální potenciální zisk šestinásobku zaplaceného prémia.

Primární riziko: Dopady negativních úrokových sazeb a kvantitativního uvolňování by mohly být vyváženy US růstovým šokem. Riziko spojené s kupní opcí je omezeno zaplaceným prémiem.

 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.