"Buy" akcie s 95% růstovým potenciálem

Analytici ze Stifel vyhodnotili akcie tří společností na "Buy" a očekávají 95% růstový potenciál.

Foto: OTA Photos

Každý investor se poohlíží po skvěle vypadajících akciích a má pro to i pádný důvod. Naleznout takovéto akcie může přinést závratné kapitálové zisky a pomoci jinak skomírajícímu portfoliu, opět vypadat velice dobře a dynamicky. Nebezpečí nicméně spočívá v tom, že mnoho investorů, s vidinou olbřímých zisků, investují až příliš mnoho do takto slibně vypadajících akcií. Určitě je proto na místě jistá umírněnost. Mnohem chytřejší tudíž může být koupení menší pozice s velmi dobrým výhledem do budoucna, pakliže se zadaří; no a v případě, že ne, tak to alespoň nebude tolik bolet a znamenat až zas tak velkou ztrátu. Níže jsou uvedeny některé tři společnosti se svými akciemi, které podle analytiků ze Stifel skýtají masivní růstový potenciál. Ačkoli se nehodí do všech portfolií, přesto mohou níže uvedené společnosti představovat dobrou šanci pro investory, kteří mají k dispozici kapitál pro agresivnější obchodování. Investiční doporučení analytiků ze Stifel na akcie všech níže uvedených společností je na "Buy".

 

Cempra

Tato Biotechnologická společnost zaznamenala totální oslabení od doby, co se v loňském létě pohybovala na vrcholu. Společnost Cempra Inc. (NASDAQ: CEMP) je farmaceutickou společností zaměřenou na vývoj nových antibiotik, která by byla účinná pro léčbu bakteriálních infekcí organismu. Dva hlavní nové výrobky se v tuto chvíli nacházejí ve fázi pokročilého klinického vývoje. Solithromycin (CEM-101): Léčivo úspěšně prošlo dvěma ze tří fází klinického testování bakteriálního zápalu plic a nové aplikace léčiva - do krve a kapslemi do úst - byly předloženy Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv v USA (FDA). Na solithromycin má povolení společnost Toyama Chemical, dceřinná společnost Fujifilm Holdings, pro určitá exkluzivní práva v Japonsku. Solithromycin se také nachází v procesu fáze 3 klinického testování na nekomplikovanou urogenitální uretritidu vyvolanou bakteriemi neisseria gonorrhoeae nebo chlamydia. Společnost před nedávnem zveřejnila velmi pozitivní výsledky fáze 2, vícecentrové, dvojitě slepé studie, která byla provedena na japonských pacientech společností Toyama za účelem vyhodnocení účinnosti, bezpečnosti a zpracovatelnosti farmaka organismem. Analytici ze Stifel považují zveřejněné výsledky testování (provedené společností Toyama) perorálně užitého solithromycinu za vynikající, jelikož vykazují vysokou účinnost farmaka oproti levofloxacinu ve fázi 2. Cílová cena akcií dle analytiků Stifel = 47 USD. Cílová cena dle analytiků Wall Street = 38,25 USD. 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.