BNP Paribas Cardif Pojišťovna se stala druhou nejlepší Finanční společností roku 2019

15:53 | E V | Diskuze

Odborný finanční portál Finparáda.cz vyhlásil výsledky soutěže Finanční produkt roku 2019.

Ilustrativní obrázek
Foto: Aspen.PR

Finanční společností roku 2019 se podle úspěšnosti v soutěži Finanční produkt roku stala Banka Creditas. O druhé a třetí místo se dělí BNP Paribas Cardif Pojišťovna a mBank. Finanční produkty hodnotí odborníci společnosti Scott&Rose, kteří organizují soutěž Finparada.cz podle předem daných kritérií.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna uspěla také v kategoriích pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr, kde obsadila všechna tři první místa, a dále získala i první místo v kategorii pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr.

„Konkurenční výhodou produktů od BNP Paribas Cardif Pojišťovny je jednoduché a flexibilní sjednání pojištění, které probíhá přímo při žádosti o poskytnutí úvěru, bez vyplňování složitých formulářů. Lze je také sjednat i později. Dalším benefitem je pak samotné pojištění, které nabízí i unikátní krytí v případě ošetřování člena rodiny,“ říká Viktor Houška, ředitel produktu a marketingu BNP Paribas Cardif Pojišťovny.

Unikátní je pojištění pro případ ošetřování člena rodiny, které pojišťovna nabízí jako jediná na trhu. V případě, že se pojištěný nebo jeho partner stará o blízkého člena rodiny (děti, rodiče či sourozenci), který je závislý na jejich péči, pojišťovna za dlužníka uhradí až 24 splátek úvěru.

Výhodou pojištění pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání a ošetřování člena rodiny je, že pojišťovna vyplácí pojistné plnění zpětně od počátku vzniku pojistné události (po uplynutí karenční doby v délce 30 dnů). Mezi další významné výhody tohoto pojištění se řadí minimum výluk, které jiné pojišťovny na trhu uplatňují. Pojišťovna například plní i v případě psychických onemocnění a nemocí moderní doby jako jsou deprese či syndrom vyhoření. BNP Paribas Cardif Pojišťovna vyplácí pojistné plnění i v případě bolesti zad, které vznikly po počátku pojištění a jejich příčinou je nově vzniklé poškození páteře (např. hernie disku), které bude prokázáno příslušným vyšetřením (magnetická rezonance, CT).

Zdroj:Petr Jarkovský, ASPEN.PR s.r.o.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Komentář BHS ke zneužívání systému nemocenského pojištění

Ilustrativní obrázek

Pandemie na ústupu a ceny povinného ručení dále klesají

Ilustrativní obrázek

Komentář k návrhu na odpuštění sociálního pojištění

Ilustrativní obrázek

Nouzový stav utlumil dubnový provoz, opilců ale vyjelo více

Ilustrativní obrázek

Když zastará pojistka. Co hrozí při podpojištění?

Ilustrativní obrázek

Jak se pojišťovny dívají na koronavirus a životní pojištění?Čti více
Ilustrativní obrázek

Vzorem měst budoucnosti je futuristický Masdar City

Ilustrativní obrázek

Expert na daně a rodinné firmy Zenon Folwarczny nastupuje do poradenské sítě BDO

Ilustrativní obrázek

Nejoblíbenějším rodinným autem je Škoda Octavia, děti jsou ve voze v bezpečí a pohodlí

Ilustrativní obrázek

Jaké jsou časté „skryté“ nástrahy při získání hypotéky?

Ilustrativní obrázek

Prodleva vyplácení ošetřovného nutí lidi ve finanční tísni půjčovat si peníze

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.