BNP Paribas Cardif Pojišťovna dominovala soutěži Finanční produkt roku 2020

14:46 | E V | Diskuze

Odborný finanční portál Finparáda.cz vyhlásil výsledky soutěže Finanční produkt roku 2020.

Ilustrativní obrázek
Foto: Finparáda

V kategorii Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr obsadila BNP Paribas Cardif Pojišťovna všechna tři medailová místa. Zabodovala s produkty u Hello Bank, MONETA Money Bank a mBank. V kategorii Pojištění schopnosti splácet hypotéku obsadila zlatou příčku s pojištěním hypotéky MONETA Money Bank. Finanční produkty hodnotí odborníci společnosti Scott&Rose, kteří organizují soutěž Finparada.cz podle předem daných kritérií.

 

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, světový lídr v oblasti pojištění schopnosti splácet dlouhodobě usiluje, aby bylo toto pojištění dostupné co největšímu počtu lidí a pomáhalo jim dosahovat svých cílů a zároveň mít jistotu ochrany. V kategorii pojištění schopnosti splácet úvěr obsadila všechna tři medailová místa, stejně jako v minulém roce. První místo obsadilo pojištění půjčky od Hello bank. To je nabízeno ve 4 variantách, z nichž každá obsahuje riziko úmrtí, pracovní neschopnosti a invalidity třetího ale i druhého stupně, což je na pojistném trhu zcela ojedinělé. V případě pracovní neschopnosti či ztráty zaměstnání pojišťovna hradí pojistné plnění zpětně od 1. dne po uplynutí 30 dnů od vzniku pojistné události, přičemž platí nejen splátky úvěru za pojištěného klienta, ale u 2 variant zároveň klientovi vyplácí na účet bonus ve výši měsíční splátky, a to až do výše 5 000 Kč.

 

Rozšířená varianta tohoto pojištění obsahuje riziko ošetřování člena rodiny, které během pandemie koronaviru pojišťovna rozšířila i na případy, kdy musel klient zůstat s dítětem doma z důvodu uzavření školských zařízení,“ říká Viktor Houška, ředitel produktu a marketingu BNP Paribas Cardif Pojišťovny.

 

Druhé místo zaujalo pojištění půjčky BNP Paribas Cardif Pojišťovny s MONETA Money Bank, které v jednom balíčku kryje riziko úmrtí, invalidity třetího stupně, pracovní neschopnosti, ošetřování člena rodiny, ztráty zaměstnání a hospitalizace. Pojistné plnění se vyplácí v případě hospitalizace od 1. dne, v případě pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání se vyplácí zpětně od 1. dne po uplynutí 30 dnů od vzniku pojistné události.

 

Třetí místo obsadilo pojištění půjčky BNP Paribas Cardif Pojišťovny a mBank. Obsahující pojištění pro případ úmrtí, invalidity třetího stupně a pracovní neschopnosti, přičemž pojistné plnění za pracovní neschopnost se vyplácí zpětně od 1. dne po uplynutí 30 dnů od vzniku pojistné události. Varianta A obsahuje navíc pojištění pro případ hospitalizace, varianta B obsahuje pojištění pro případ ztráty zaměstnání. Při pracovní neschopnosti či ztrátě zaměstnání klient obdrží od pojišťovny na účet bonus ve výši měsíční splátky.

 

První místo v kategorii Pojištění schopnosti splácet hypotéku obhájila zlatou příčku BNP Paribas Cardif Pojišťovna a MONETA Money Bank. Pojištění je nabízeno v rámci jednoho balíčku, který kryje riziko úmrtí, invalidity třetího stupně, pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání a ošetřování člena rodiny, které bylo během pandemie koronaviru rozšířeno i na případy, kdy musel klient zůstat s dítětem doma z důvodu uzavření školských zařízení.

 

 

O BNP Paribas Cardif

Světový lídr pro pojištění schopnosti splácet. BNP Paribas Cardif hraje zásadní roli v životě svých klientů a poskytuje jim pojistnou ochranu, která jim umožňuje uskutečnit své cíle a současně se chránit před nepředvídatelnými událostmi. Pojišťovna BNP Paribas Cardif pracuje na tom, aby měla pozitivní dopad na společnost a pojištění bylo více dostupné všem. Ve světě formovaném vznikem nových způsobů vyžití a životního stylu má pojišťovna Cardif, dceřiná společnost BNP Paribas, jedinečný obchodní model zakotvený v partnerstvích. Těchto partnerství má téměř 500 a jedná se o partnery a distributory z různorodých sektorů: banky a finanční instituce, automobilové společnosti, maloobchodní prodejci, telekomunikační společnosti, energetické společnosti, nezávislí finanční poradci a makléři. Společně s těmito partnery uvádí na trh produkty koncovým zákazníkům. BNP Paribas Cardif je považován za celosvětového specialistu na pojištění osob. Pojišťuje klienty v 33 zemích a má silnou pozici ve třech regionech – Evropa, Asie a Latinská Amerika. BNP Paribas Cardif se svými 8 000 zaměstnanci také hraje důležitou roli ve financování ekonomiky a v roce 2019 dosáhl hrubého předepsaného pojistného ve výši 29,8 miliard EUR.

Zdroj:Petr Jarkovský, ASPEN.PR s.r.o.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Společnost Hartford odmítla nabídku akvizice od pojišťovny Chubb

Ilustrativní obrázek

Pojišťovna Chubb učinila nabídku akvizice společnosti Hartford v hodnotě 23,2 mld. USD

Ilustrativní obrázek

Prevence pracovních úrazů z důvodu uklouznutí, zakopnutí a pádu

Ilustrativní obrázek

Expobank CZ rozšiřuje partnerské on-line služby o sjednání dlouhodobého cestovního pojištění za atraktivní cenu, kryje i covid-19

Ilustrativní obrázek

Nehody na železnici: na co mají poškození nárok?

Ilustrativní obrázek

BNP Paribas Cardif Pojišťovna se stala druhou nejlepší Finanční společností roku 2019Čti více
Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza otevřela v zisku

Ilustrativní obrázek

Asie obchodovala smíšeně, výrobce čipů TSMC oznámil výsledky a očekává větší investice

Ilustrativní obrázek

Klíčové centrální banky tisknou peníze jako o závod

Ilustrativní obrázek

Německý DAX se drží nuly, SAP a Covestro zvýšily celoroční výhled

Ilustrativní obrázek

Asijský trh převážně v zeleném

Ilustrativní obrázek

Německá burza zahajuje mírným růstem

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.