Blíží se největší tradingová událost roku

10:33 | Redakce W4T | Diskuze

9. dubna začíná největší nezávislá konference se zaměřením na trading, MoneyExpoTrading Praha 2018. Setkání letos proběhne v novém formátu – 5 dní online a 1 den „naživo“ v Konferenčním centru City na Pankráci.

Ilustrativní obrázek
Foto: W4T

Tradingová událost roku má nejen stále více příznivců, ale i zajímavých témat. Proto pořadatelé přicházejí s novinkou – 5 dní online přednášek, které může každý sledovat třeba z gauče. Přednášky budou probíhat od pondělí do pátku, ale budou dostupné i zpětně, aby si je mohli poslechnout i ti nejvytíženější. Šestý den konference, sobota, proběhne tradičně naživo. Účastníkům nabídne workshopy, setkání s řečníky i kolegy z oboru. V programu konference nebude chybět ani oblíbený LIVETrading.

 

Bohatý program, který si můžete dovolit

Dobrá zpráva pro spořivé – pondělní přednášky jsou zdarma. A přitom nabízejí rady, které mají cenu zlata. Michal Stibor poradí, jak dosáhnout zhodnocení v desítkách procent, následuje ukázka osobních úrovní z PriceAction, Fibo, Volume od profesionála Romana Dvořáka. Pro zájemce o úvod do světa kryptoměn je pak třetí pondělní přednáška Dominika Stroukala.

 

 

Od úterý do pátku na účastníky čeká celá řada zajímavých témat – jak na copy trading, jaký vliv má měnová politika ECB na měny ve střední a východní Evropě, nebo jak zvládat propady akciových trhů s chladnou hlavou. Ve čtvrtek proběhne LIVE TRADING DAY s tradery Ludvíkem Turkem a Romanem Dvořákem. Naživo (i když pořád online) se bude obchodovat se skutečnými penězi na reálných trzích a zcela bez tajností. V pátek se téma stočí k opcím, nástroji opatrných, a do svých obchodních strategií nechá účastníky nahlédnout trader Tomáš Hykel.

 

V sobotu začne živý program, nabitý od rána až do pozdního večera. Zdeněk Zaňka představí 5 strategií automatického obchodování, StefanoGianti vysvětlí, jak zlepšit obchodování pomocí indikátoru Gann Swing Chart.Program se opět stočí na kryptoměny. Pro tradery představuje sobotní setkání zejména příležitost setkat se s profesionály, vyměňovat si zkušenosti a navazovat kontakty.

 

Zhodnocovat peníze si můžete i sami, bez bank či fondů. Přijďte se podívat na MoneyExpoTrading, jak na to. Více informací o konferenci a možnosti koupit vstupenku najdete na http://trading.money-expo.cz.

 

 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.