BezPráce.cz nově agreguje nejaktuálnější pracovní nabídky z celého internetu.

15:15 | E V | Diskuze

Projekt BezPráce.cz, který sjednocuje skoro dvě stě dobrovolníků z řad českých personalistů a pomáhá lidem s uplatněním na trhu práce v současné situaci, nyní nabízí i ty nejaktuálnější pracovní nabídky.

Ilustrativní obrázek
Foto: bezprace.cz

Uchazeči mohou přímo na webu najít vhodnou pozici dle oboru a lokality. Přidat aktuální nabídku může kdokoliv pomocí jednoduchého formuláře. Stačí pouze vyplnit pozici, obor, lokalitu a přidat odkaz, kde se inzerát nachází. Může se jednat o link na jakýkoliv pracovní portál, ale i o Facebookovou stránku či firemní web. Tým BezPráce.cz, za kterým stojí lidé ze StartupJobs, pouze ověří aktuálnost inzerátu. Poté je na webu zveřejněn.

V duchu společné pomoci lidem zasažených COVID-19 se nese i nejnovější aktualizace na BezPráce.cz. Na projektu se semklo přes sto skvělých personalistů napříč obory a firmami. Proto nyní přidáváme pracovní nabídky napříč celým internetem. Nezáleží na jakém webu se váš inzerát nachází, pokud je aktuální, tak ho můžete u nás zdarma zveřejnit, ” vysvětluje Filip Mikschik, CEO StartupJobs a zakladatel projektu BezPráce.

 

Nabídky z celého internetu

BezPráce.cz propojuje zájemce o práci s dobrovolníky z HR. Personalisté jim nabídnou zpětnou vazbu a rady, jak vylepšit CV a zvýšit šanci na nové uplatnění. Uchazeči mohou toto všechno nyní využít přímo na webu BezPráce.cz, protože poslední aktualizace portálu přináší i agregátor aktuálních pracovních nabídek. “Celá myšlenka agregátoru vznikla na základě volání personalistů i samotných lidí bez práce, kdy obě skupiny hledaly vhodné nabídky, o které by se nezaměstnaný mohl ucházet,” uvádí Mikschik.

BezPráce.cz aktuálně odkazuje na více než 220 pracovních nabídek z desítek různých webů. Nezávisle na tom, kde na internetu se inzerát nachází, lze za pomoci jednoduchého formuláře vložit pozici, obor, místo pracoviště a odkaz na originální nabídku, která se zveřejní na webu BezPráce.cz. Agregátor nabídek funguje pro všechny internetové stránky, lze přidávat odkazy z pracovních portálů, kariérních stránek společností či sociální sítí jako jsou LinkedIn nebo Facebook.

Všechny pozice jsou kontrolovány týmem, který se stará o to, aby všechny inzeráty byly aktuální a maximálně týden staré. Tato kritéria mají za cíl zrychlit a zefektivnit náborový proces v aktuální situaci. Nové nabídky mají v průměru rychlejší dobu odpovědi, a také bývají často ještě neobsazené, což je pro uchazeče nejdůležitější.

Všichni doufáme, že nová sekce s nabídkami pomůže lidem zasaženým koronavirem vrátit se ještě rychleji zpět do pracovního procesu. Je skvělé vidět, že se nám přihlásilo tolik dobrovolníků z řad personalistů a aktivně se zapojují do spolupráce se zájemci, ale i do přidávání inzerátů, aby uchazeč mohl jejich zkušenosti ihned využít. Nově také začínáme spolupracovat se společnostmi, které budou na portál posílat nabídky automaticky, takže se celý proces o něco zrychlí,” dodává Mikschik.

 

 

Více o StartupJobs

 

StartupJobs je česká online platforma, která se specializuje na to, aby pomohla startupům nalézt ty správné lidi. Víc než 15 tisíc lidí zde našlo svou práci snů. Není to ale jen pracovní portál, je také vstupní branou do tohoto inovativního a neustále se vyvíjejícího prostředí.

Zdroj:Tereza Vyhnanovská, StartupJobs
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Nezaměstnanost stoupá navzdory dostatku volných pracovních míst, pomoci musí flexibilnější systém rekvalifikací

Ilustrativní obrázek

Každý desátý gastro podnik karanténu nepřežil

Ilustrativní obrázek

Komentář k míře nezaměstnanosti

Ilustrativní obrázek

Práce na home office se stavebním společnostem neosvědčila

Ilustrativní obrázek

Ranní restart 2.7.2020

Ilustrativní obrázek

Změna plánů. 25 % firem místo expanze plánuje zmenšovat kapacitu kanceláříČti více
Ilustrativní obrázek

Benzín bude přes léto zřejmě nejlevnější za posledních 20 let

Ilustrativní obrázek

Raiffeisenbank dokončila rozsáhlou modernizaci sítě svých bankomatů

Ilustrativní obrázek

Ekonomika pod lupou

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k úrodě obilovin

Ilustrativní obrázek

Nemovitostní trh vyčkává, očekávání se mění (2. část)

Ilustrativní obrázek

Karanténa a vzdálená práce – byla nedávná krize dostatečným impulsem něco změnit?

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.