BezPráce.cz nově agreguje nejaktuálnější pracovní nabídky z celého internetu.

15:15 | E V | Diskuze

Projekt BezPráce.cz, který sjednocuje skoro dvě stě dobrovolníků z řad českých personalistů a pomáhá lidem s uplatněním na trhu práce v současné situaci, nyní nabízí i ty nejaktuálnější pracovní nabídky.

Ilustrativní obrázek
Foto: bezprace.cz

Uchazeči mohou přímo na webu najít vhodnou pozici dle oboru a lokality. Přidat aktuální nabídku může kdokoliv pomocí jednoduchého formuláře. Stačí pouze vyplnit pozici, obor, lokalitu a přidat odkaz, kde se inzerát nachází. Může se jednat o link na jakýkoliv pracovní portál, ale i o Facebookovou stránku či firemní web. Tým BezPráce.cz, za kterým stojí lidé ze StartupJobs, pouze ověří aktuálnost inzerátu. Poté je na webu zveřejněn.

V duchu společné pomoci lidem zasažených COVID-19 se nese i nejnovější aktualizace na BezPráce.cz. Na projektu se semklo přes sto skvělých personalistů napříč obory a firmami. Proto nyní přidáváme pracovní nabídky napříč celým internetem. Nezáleží na jakém webu se váš inzerát nachází, pokud je aktuální, tak ho můžete u nás zdarma zveřejnit, ” vysvětluje Filip Mikschik, CEO StartupJobs a zakladatel projektu BezPráce.

 

Nabídky z celého internetu

BezPráce.cz propojuje zájemce o práci s dobrovolníky z HR. Personalisté jim nabídnou zpětnou vazbu a rady, jak vylepšit CV a zvýšit šanci na nové uplatnění. Uchazeči mohou toto všechno nyní využít přímo na webu BezPráce.cz, protože poslední aktualizace portálu přináší i agregátor aktuálních pracovních nabídek. “Celá myšlenka agregátoru vznikla na základě volání personalistů i samotných lidí bez práce, kdy obě skupiny hledaly vhodné nabídky, o které by se nezaměstnaný mohl ucházet,” uvádí Mikschik.

BezPráce.cz aktuálně odkazuje na více než 220 pracovních nabídek z desítek různých webů. Nezávisle na tom, kde na internetu se inzerát nachází, lze za pomoci jednoduchého formuláře vložit pozici, obor, místo pracoviště a odkaz na originální nabídku, která se zveřejní na webu BezPráce.cz. Agregátor nabídek funguje pro všechny internetové stránky, lze přidávat odkazy z pracovních portálů, kariérních stránek společností či sociální sítí jako jsou LinkedIn nebo Facebook.

Všechny pozice jsou kontrolovány týmem, který se stará o to, aby všechny inzeráty byly aktuální a maximálně týden staré. Tato kritéria mají za cíl zrychlit a zefektivnit náborový proces v aktuální situaci. Nové nabídky mají v průměru rychlejší dobu odpovědi, a také bývají často ještě neobsazené, což je pro uchazeče nejdůležitější.

Všichni doufáme, že nová sekce s nabídkami pomůže lidem zasaženým koronavirem vrátit se ještě rychleji zpět do pracovního procesu. Je skvělé vidět, že se nám přihlásilo tolik dobrovolníků z řad personalistů a aktivně se zapojují do spolupráce se zájemci, ale i do přidávání inzerátů, aby uchazeč mohl jejich zkušenosti ihned využít. Nově také začínáme spolupracovat se společnostmi, které budou na portál posílat nabídky automaticky, takže se celý proces o něco zrychlí,” dodává Mikschik.

 

 

Více o StartupJobs

 

StartupJobs je česká online platforma, která se specializuje na to, aby pomohla startupům nalézt ty správné lidi. Víc než 15 tisíc lidí zde našlo svou práci snů. Není to ale jen pracovní portál, je také vstupní branou do tohoto inovativního a neustále se vyvíjejícího prostředí.

Zdroj:Tereza Vyhnanovská, StartupJobs
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Rok života pryč! Co nám covid dal a vzal?

Ilustrativní obrázek

Vídeň zve startupy zpracovatelského průmyslu na květnový festival v rámci ViennaUP´21

Ilustrativní obrázek

Průzkum: Jak přežili drobní podnikatelé lockdown a co si nově myslí o rizicích podnikání?

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS ke vzniku odborů v Amazonu

Ilustrativní obrázek

Naučili Čechy znovu nosit botasky, teď představují vlastní značku PÁR

Ilustrativní obrázek

Nové technologie, které se využívají v boji s koronaviremČti více
Ilustrativní obrázek

Komentář BHS ke zrušení stropů na výši nájemného v Berlíně

Ilustrativní obrázek

Budoucnost nemocnic je v lepším time managementu

Ilustrativní obrázek

Výsledky Goldman Sachs za 1Q převálcovaly očekávání, investiční banka těžila z rušného obchodování

Ilustrativní obrázek

LG představuje svou filosofii společensky odpovědného investování

Ilustrativní obrázek

MONETA varuje před vlnou podvodných mailů

Ilustrativní obrázek

Visa podporuje prodloužení projektu Česko platí kartou, na který nově dosáhnou i veřejné instituce

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.