BDO má nového řídícího partnera, Miroslava Jandečku

15:45 | E V | Diskuze

Společnost BDO oznámila jmenování nového řídícího partnera v České republice.

Ilustrativní obrázek
Foto: BDO

Miroslav Jandečka, někdejší řídící partner společnosti Moore Stephens, vede BDO s účinností od 1. ledna 2020.

Miroslav Jandečka získal v posledních 25 letech rozsáhlé zkušenosti nejen v oboru firemních financí, ale také ve vedení a rozvoji poradenské firmy. Svou vlastní společnost, založenou v roce 1995, postupně dále rozšiřoval v rámci západočeského kraje. V roce 2007 se pak připojila k síti poradenských firem Moore Stephens. Pod jeho vedením se Moore Stephens v Česku rozrostla na síť s více než 250 odborníky. Mimo vůdčích schopností má Miroslav také hluboké znalosti v oblasti mezinárodního zdanění právnických osob, přeshraničních fúzí a akvizic, složitých obchodních strategií a transakcí.

Petr Slavíček, dosavadní řídící partner, bude Miroslava plně podporovat z pozice nového předsedy představenstva. Oba budou navíc i nadále spolupracovat v různých oblastech řízení společnosti. Petr se navíc bude věnovat oblasti finančního auditu.

 

Koncept jedné firmy

Jmenování Miroslava Jandečky je součástí změny struktury, kterou BDO Česká republika prochází. V říjnu 2019 společnost oznámila sloučení svých stávajících auditorských a poradenských divizí se společností Moore Stephens.

Sjednocením a začleněním různých služeb do jedné společnosti usiluje BDO o to, aby se stala silnou a stabilní firmou poskytující širokou škálu odborných znalostí. Vysoce profesionální tým čítá více než 400 odborníků, mezi nimiž je 35 certifikovaných daňových poradců a přes 20 certifikovaných auditorů. V kombinaci se silným zastoupením v regionech BDO zaručuje klientům profesionální poradenství napříč Českou republikou.

„Stát se jednou firmou, to je můj osobní závazek vůči našim pracovníkům. Chci, aby BDO bylo tím nejlepším místem pro rozvoj jejich profesní kariéry. A společně s našimi zaměstnanci chceme být více než jen lídr v účetnictví a poradenství. Osobně věřím, že jako jedna silná firma bude BDO trvalým místem důvěry pro naše zaměstnance a také pro klienty. A že tato vzájemná důvěra nás požene vpřed, pomůže našim klientům a lidem dále růst a dosahovat jejich snů,“ říká Miroslav Jandečka, nový řídící partner BDO Česká republika.

 

Původní účetní, mzdová, daňová, poradenská a znalecká část BDO již není součástí BDO Česká republika.

Zdroj:Radek Václavík, Botticelli
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Skupina ČEZ podle informací deníku E15 zúžila seznam zájemců o rumunská aktiva

Ilustrativní obrázek

Ratingová agentura Fitch zhoršila rating úvěrové spolehlivosti pro výrobce letounů Boeing

Ilustrativní obrázek

Lufthansa bude používat Google Cloud ve snaze o sjednocení různorodých IT systémů a procesních dat

Ilustrativní obrázek

ORFIN Industry hledá investory prostřednictvím platformy finGOOD

Ilustrativní obrázek

Gebrüder Weiss rozšíří sklady v areálech Jeneč a Syrovice

Ilustrativní obrázek

Podle mediátora by se Bayer mohl se žalobci dohodnout v rámci týdnů

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.