Avast uzavře svoji dceřinou společnost Jumpshot

11:02 | B Z | Diskuze

Tento krok odráží závazek Avastu chránit bezpečnost a soukromí

Ilustrativní obrázek
Foto: avast

Avast (LSE: AVST) dnes ohlásil úmysl skončit s poskytováním dat své dceřiné společnosti Jumpshot, Inc. a zahájit proces jejího uzavření. Všechny produkty Avastu budou dál fungovat stejným způsobem a uživatelé nezaznamenají žádnou změnu.

 

„Hlavním posláním Avastu je chránit své uživatele na internetu a poskytnout jim kontrolu nad jejich soukromím,“ říká Ondřej Vlček, generální ředitel Avastu. „Jakékoli praktiky, které ohrožují důvěru uživatelů, jsou pro Avast neakceptovatelné. Bedlivě střežíme soukromí uživatelů a proto jsme co nejrychleji přikročili k procesu ukončení činnosti Jumpshotu v návaznosti na pochyby některých uživatelů o poskytování dat Jumpshotu, které není v souladu s naším posláním a zásadami, které nás jako společnost definují.“

 

Stávající zákazníci společnosti Jumpshot mohou pro více informací kontaktovat Derena Bakera. Během procesu ukončování činnosti má společnost Jumpshot v úmyslu pokračovat v hrazení poskytovaných produktů a služeb svým prodejcům a dodavatelům v plné výši a standardním způsobem. Společnost Jumpshot bude včas informovat své zákazníky o ukončení svých datových služeb.

 

„Mrzí nás, že tento krok bude mít dopad na zaměstnance společnosti Jumpshot, velmi si vážíme jejich práce a přispění. Budeme se snažit udělat celý proces pro ně co nejsnazší,“ dodává Ondřej Vlček.

 

„Avast má dlouholeté zkušenosti s ochranou zařízení a dat uživatelů před malwarem prostřednictvím oceněných produktů. Chápeme a bereme vážně odpovědnost za vyvážení soukromí uživatelů a nezbytného využití získaných dat,“ uvádí Vlček. „Protože se neustále mění povaha současných i budoucích online hrozeb, zaměřuje se Avast na inovace, jejichž cílem je vylepšit produkty ve prospěch uživatelů tak, aby chránily jejich soukromí. Proto budeme i nadále představovat nové produkty a bezpečnostní inovace v souladu s naší jednotnou vizí pro rok 2020 a dál.“

Zdroj:Dominika Kalašová, Avast
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Avast: Dividenda nad odhady, firma potvrdila výhled

Ilustrativní obrázek

Firemní výsledky pro tento týden: Siemens, Infineon Technologies, Philip Morris Int., Alphabet

Ilustrativní obrázek

Růst Facebooku zpomaluje. Jeho akcie po výsledcích odepsaly 7 %.

Ilustrativní obrázek

Konglomerát General Electric překonal očekávání výsledků za 4Q a potěšil výhledem hotovostních toků

Ilustrativní obrázek

Skupina ČEZ podle informací deníku E15 zúžila seznam zájemců o rumunská aktivaČti více
Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza otevřela v zisku

Ilustrativní obrázek

Asie obchodovala smíšeně, výrobce čipů TSMC oznámil výsledky a očekává větší investice

Ilustrativní obrázek

Klíčové centrální banky tisknou peníze jako o závod

Ilustrativní obrázek

Německý DAX se drží nuly, SAP a Covestro zvýšily celoroční výhled

Ilustrativní obrázek

Asijský trh převážně v zeleném

Ilustrativní obrázek

Německá burza zahajuje mírným růstem

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.