Autorská práva

14:50 | Redakce W4T | Diskuze

Pokud jste vlastníkem autorských práv, nebo jejich zástupce a domníváte se, že obsah na našich webových stránkách porušuje vaše autorská práva, můžete podat stížnost na porušování vašich autorských práv podle zákona prostřednictvím kontaktování našeho vyhrazeného zástupce s následujícími informacemi:

  • Fyzický nebo elektronický podpis osoby oprávněné jednat jménem vlastníka výhradního práva, které bylo údajně porušeno;
  • Identifikace autorsky chráněného díla, které mělo být porušeno, nebo v případě většího počtu takových děl, jejich seznam.
  • Identifikace materiálu, který má porušovat autorská práva a který má být odstraněn, nebo ke kterému má být znemožněn přístup, a další nezbytné údaje, které umožní identifikaci takového materiálu.
  • Informace potřebné k tomu, abychom vás mohli kontaktovat, jako například jméno, adresa, telefonní číslo a pokud je to možné e-mailová adresa.
  • Prohlášení, že jednáte v dobré víře v to, že použití těchto materiálů není autorizováno vlastníkem autorských práv, jeho agentem, nebo zákonem a také
  • Prohlášení, že informace ve stížnosti jsou přesné a pod hrozbou křivé přísahy jste autorizování jednat jménem vlastníka autorských práv, která jsou údajně porušována.

Písemné oznámení o údajném porušení autorských práv musí být doručeno našemu určenému zástupci na adresu: info@w4t.cz

Určenému zástupci by měla být zasílána pouze stížnosti na porušení zákona o autorských právech. Veškeré fotografie jsou publikovány v rámci Creative Commons CC0.

Autoři vystupující pod jednotlivými zkratkami: pet bu - p. bureš, ne ro - r. němec, hů la - l. hůlková, wa pe - p. waleczko, mar ve - m. vespalec

Povolení k dalšímu šíření

Pokud chcete povolení k užití našich autorských práv, kontaktujte nás na vyhrazené emailové adrese: info@w4t.cz, nebo navštivte stránku s pravidly pro přetištění a další šíření našeho obsahu. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu W4T s.r.o. zakázáno.

 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.