Analytici z Merrill Lynch vypichují akcie pěti technologických společností

14:15 | Ne Ro | Diskuze

Všech pět těchto společností s velkou cloudovou účastí se hodí spíše do agresivněji rostoucích účtů. Společnosti vykazují solidní a stabilní franšízy a potenciál být lídry v budoucnosti. Akcie všech pěti z nich samozřejmě analytici z Merrill Lynch ohodnotili na "buy".

Foto: Public Domain

Cornerstone OnDemand

Nejedná se o všeobecně známou společnosti, nicméně analytici z Merrill Lynch se o ní vyjadřují velice pozitivně. Společnost Cornerstone OnDemand Inc. (NASDAQ: CSOD) vyvíjí a následně prodává software, který automatizuje procesy zahrnující nábory zaměstnanců, výkonnostní management, kompenzační management a plánování nástupnictví na pracovních pozicích. Firma nabízí svůj software jakožto SaaS, který spravuje a prodává na bázi předplatného. Analytici vidí společnost Cornerstone jako učícího se a výkonnostního lídra v široké podnikové aréně. Dále citují zvyšující se prodejní produktivitu a domnívají se, že tato společnost bude následovat trend směrem vzhůru. Zmiňovaný vzestupný trend by měl vyústit v solidní zisky a marže. Cílová cena akcií podle analytiků z Merrill Lynch je 52 USD. Očekávání analytiků Wall Street je 48,88 USD.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.