Analytici z Jefferies upozorňují na klinicky relevantní data léčiva KRN23 společnosti Ultragenyx

21.09.2016 10:59 | Ne Ro | Diskuze

V souvislosti s představením dat léčiva KRN23 farmaceutické společnosti Ultragenyx Pharmaceutical Inc (RARE) analytici z Jefferies poznamenali, že následná data jsou klinicky významná a mohou podpořit či podmínit schválení od EU v roce 2016.

Foto: Public Domain

Při dalším rozpracování zvaných dat, akciová analytička Gena Wang uvedla, že fáze 2 čtyřicetitýdenního a čtyřiašedesátitýdenního testování poukázala na dosažená zlepšení v RGI-C a rychlosti růstu, která byla v souladu s očekáváními. Analytici z Jefferies dále podotkly, že pozitivní růstový trend 64 týdnů podporuje klinickou přínosnost léčiva KRN23. Úroveň fosfátů séra dosáhlo lehce nad níže stanovenou normu a dodatečná funkční měření poukazují na správný směr, uvádí společnost. Wangová naznačila, že bezpečnost a snášenlivost léčiva je nad stávajícími standardy péče. Citovaná analytička dále podotkla, že následné doplnění fáze 2b XLH studie na dospělých ukazuje na zlepšení v séru Pí.  Ačkoli společnost vidí jistou možnost pro zrychlené udělení souhlasu úřadů pro toto léčivo jakožto průlomové, naznačila, že by mohla s fází 3 testování začít v roce 2016, pokud by FDA potřebovalo podpůrný test.

Analytici z Jefferies stanovili své investiční doporučení na akcie společnosti Ultragenyx na "Buy" s cílovou cenou 109 USD.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.