Akcie Yahoo posílily. Obchod s Verizon nejspíš proběhne

19.10.2016 17:43 | Ne Ro | Diskuze

Akcie Yahoo (NASDAQ:YHOO) dnes posílily o 2,5 % a jsou tedy pouhých 4,8 % pod 52týdenním maximem z minulého měsíce.  Posílení přišlo po zveřejnění výsledků za 3. kvartál, v němž zisky předčily očekávání analytiků i vzhledem k tomu, že se většina analytiků domnívá, že obchod s Verizon se uskuteční (NYSE:VZ).

Analytici z Nomura zvýšili cílovou cenu z 39 USD na 45 USD v reakci na hodnocení podílu společnosti v Alibaba.

Analytik Bob Peck ze SunTrust Robinson Humphrey: Hodnocení Yahoo na Hold s cílovou cenou 42 USD. Podle vyjádření Pecka je klíčové, zda se obchod s Verizon uskuteční.

Analytici z Morgan Stanley (Equal-Weight, cílová cena 42 USD.

Analytici z Oppenheimer (Outperform,  cílová cena 53 USD).

Společnost Yahoo včera ohlásila výhled tržeb na 4. kvartál (ex-TAC) v rozpětí mezi 880 miliónů USD – 920 miliónů USD, což je pod očekáváním analytiků 938 miliónů USD. EBITDA po úpravě Yahoo očekává v rozpětí mezi 260 miliónů USD – 300 miliónů USD (očekávání analytiků je pouze 245 miliónů USD).

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.