Akcie v hledáčku redaktorů magazínu Barron's. Které investice by Vám neměly uniknout?

10:25 | wa pe | Diskuze

Kam nasměrovat své investice a kterým titulům se aktuálně raději vyhnout? Chcete vědět, na které akcie se tentokrát zaměřili v prestižním investičním magazínu Barron's?

Foto: Public Domain

 

Bristol-Myers Squibb Co BMY

Ve farmaceutickém průmyslu by měla zazářit hvězda společnosti Bristol-Myers Squibb Co (BMY), která v USA nedávno úspěšně registrovala svůj nový lék na léčbu rakoviny Opdivo. S ním spojené roční tržby ve výši 8–9 miliard USD by měly vynést akcie BMY vzhůru, tvrdí redaktorka Sandra Ward.

KeyCorp KEY

Těžce zkoušený bankovní sektor zažívá ve Spojených státech mohutné výprodeje, Jack Hough je však toho názoru, že některé společnosti zamíří po opadnutí paniky rychle nahoru. Atraktivní valuací a potenciálem růstu až o 30 % se nyní může pochlubit KeyCorp (KEY).

Core-Mark Holding Company Inc. CORE

Opatrní by měli být investoři v případě akcií dodavatelské společnosti Core-Mark Holding Company Inc. (CORE), která v Severní Americe zásobuje maloobchodní prodejny s potravinami, léky a alkoholem. V Barron's jsou toho názoru, že akcie CORE jsou příliš drahé vzhledem k ostré konkurenci například Wal-Mart a upadajícím tržbám. Titul by mohl upsat až 25 % hodnoty akcií.

Cubic Corp. CUB a Esterline Technologies Corporation ESL

David Englander se ve svém novém článku rozhodl hájit americké výrobce leteckých systémů Cubic Corp. (CUB) a Esterline Technologies Corporation (ESL), kterým i přes aktuálně klesající zisky prorokuje výrazný růst.

Cisco System Inc. CSCO

Stejně tak by měly zamíří vzhůru i akcie Cisco System Inc. (CSCO), které nedávno doporučili také v Drexel Hamilton

 

 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.